Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nőknek milyen igényeik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek milyen igényeik vannak fizetés terén? Milyen összeg az, amikor még szóba álltok a férfival?

Figyelt kérdés
Minimum összeg.

#fizetés #pénz #gumabugyi
2016. nov. 26. 17:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
57%
#20 el lehet költeni. Volt már itt a gyk-n fazon, aki leírása szerint havi 1 misit keresett és felélte az utolsó forintig. meg olyan is akinek csak az étkezése kerül 150e-be havonta.. gondolom kacsamájat evett libamájjal napi 6x.
2016. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
#20 Vagy csak kamuznak, ha meg nem, akkor azért, mert ők parazitaként annyival többet szednének le rólad, úgy, hogy még egy vasad se maradna.
2016. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
7%
Néhány nő 2 Whiskey Cola-ért lepippantja a tagot. Nem olyan drága. :D Na jó, komolyra fordítva: te tényleg ebben méred a vonzalmat? Kérlek, mesélj még...
2016. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig semmilyen!! Van saját keresetem, amiből fenn tudom tartani magam és meg tudom venni azt, amire szükségem van. Nem kell egy pasi pénze sem! Az anyagi függetlenségemet biztosan nem adom fel, és nem fogok egy pasitól sem pénz terén függni. Én társat keresek, aki törődik velem, szeret és számíthatok rá. Akinek még vannak belső értékei. Rohadtul nem a pénzét nézem, nem pénzes perselyt keresek, hanem egy TÁRSAT.
2016. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
77%
Ezt értem. Persze nincs pénz amit el ne lehetne költeni, de ezek már elég furcsa dolgok nekem. Hogyne. Költhetnék én is többet kajára ha akarnék, de nem értem ha jól tudok lakni étteremben max 1500 forintért jó minőségű, nagyon finom étellel miért mennék olyan helyre ahol ugyan ez 15k, az adag pedig fele akkora. Nincs a homlokomra írva, hogy mitől laktam jól. Még ha a flancolás a cél, azt se látja a kutya se mert nem az egész ismerősi körrel étkezik az ember. Mondani, meg bármit lehet. Mondhatom egy nőnek, hogy 10 deka báránybatöltöttpulykábatöltöttcsirkébetöltöttfürjet ettem kaviárral 100k-ért, honnan tudná hogy zsíroskenyereztem erőspityuval. Erősen hajlok arra, hogy ez is olyan mint a farokméret, leszóljuk ami "elég", mert azt "hisszük/hiszik" nagyobb kell. 30/f
2016. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
81%

Ha a nyugati országokhoz hasonló bérezés lenne, szerintem ennek a kérdésnek nem lenne nagyon értelme. Ha a nő és a férfi is keresne egyedül annyit egy átlag szakmával, amiből saját magát eltudja tartani, lakáshoz jut, szerintem nem lenne annyira téma.

A közhiedelemmel ellentétben a nők többsége(!) nem a megfizethetetlen luxus cikkekre vágyik, inkább arra, hogy hozzá juthassanak a viszonylag rendezett élethez, (nem kizárólag a férfi révén), mint a jóléti társadalmakban. Néha egy-egy étterem, mozi, színház, kisebb utak, aquapark ilyesmi. És ez messze nem anyagiasság, ha ez lenne a norma, senki nem ri bancozna itt senkit, csak hát a szegénységtudat és a kishitűség olyan mélyen beleépült az emberek tudatába, hogy átformálni szinte lehetetlen.

2016. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
68%
De itt pont ez a lényeg. Én is jóllakom akármilyen kajával - mondjuk azért elhíznom nem kéne -, de néha tök jó rendelni egy hatalmas adag sushit, ami nem olyan olcsó, mint egy hambi.
2016. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
77%
#25 vagyok. Még annyit megjegyeznék, hogy lehet erre példát találni, de erős a hitem abban, hogy a nők többsége nem "aranyásó" a klasszikus értelemben. Pl a hölgy-el előttem akinek szintén elég a keresete saját magának, simán lehetnék egy pár (hipotetikusan értem), mivel neki is elég van, meg nekem is elég van. Gondolom ő sem szeretne egy munkanélküli férfit tartani, ahogy én sem és ez tök rendben van. Szerintem inkább ez a felállás az ami mindkét nemet jellemez mire már benő a feje lágya. 30/f
2016. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
#26 ez így igaz, csak sok nő ennek elérésére csak eszközként használja a férfit, úgy hogy valójában nem is vonzódik hozzá, meg kötődik érzelmileg.
2016. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

#20:

A #14-es vagyok. Miért kamuznánk? Én programozó, és annyit keresek, amennyit írtam. Speciel most is dolgozm, csak néha lazításként és derülésként beleolvasok a GYK-ba.

2016. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!