Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nőknek milyen igényeik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek milyen igényeik vannak fizetés terén? Milyen összeg az, amikor még szóba álltok a férfival?

Figyelt kérdés
Minimum összeg.

#fizetés #pénz #gumabugyi
2016. nov. 26. 17:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondok összeget, annyit várok el, amiből az illető meg tud élni önállóan (étkezés saját maga számára, számlák kifizetése, ha összeköltöznék valakivel tudjon beszállni a közös kiadásokba, tudja fedezni a saját közlekedését, a saját tisztálkodását, az alapokat legalább), ne várja el senkitől, hogy eltartsa.
2016. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Programozóként valóban lehet olyan összegeket keresni, bár mikor én voltam IT szakmában pályakezdő nő, velem szóba sem álltak, szóval én később kezdtem tudni érvényesülni, mert egyszerűen nem nézték ki belőlem. Az utánam jövő fiatalabbak már olyan lehetőségeket kaptak, amikért mi még csak harcoltunk, és most már pályakezdő programok is vannak cégeknél, ami akkor még nem volt, amikor én kerestem ilyen helyeket. Később kellett volna születnem, de sebaj, ami késik, nem múlik.

Bocs az offolásért... :-)


Azért ha én annyit keresnék, akkor sem várnék el ugyanolyan fizetést, csak legalább annyit, hogy a saját megélhetését képes legyen biztosítani, és nem érdekel, mennyiből oldja meg. A szüleim között is nagy a fizetésbeli különbség, de ez csak amiatt van, mert más a szakmájuk, a hivatásuk, és ezeket másképp bérezik, de egyiküknek sincs tehetsége a másik szakmájához, mégsem volt soha probléma köztük ez a bérkülönbség.

2016. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
26%

kb annyi mint nekem

minimum 300-at kapok egy hónapban

2016. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nagyságrendileg legyen annyi, mint nekem. Nem jó, ha az egyik fél SOKKAL többet keres, az csak feszültségforrás. Olyankor hogy oldják meg? Külön kassza? Az egyik kaviárt eszik, a másik vajaskenyeret? Az egyik Hawaii-ra utazik, a másik örülhet, ha lemehet napozni a dunapartra? Valami azt súgja, nem működne hosszú távon. Közös kassza? Szóval mindig az egyik gondoskodjon a másikról, vigye ide-oda? Egy idő után a gazdagabb fél úgy fogja érezni, hogy neki több joga van megmondani a másiknak, mit tegyen, vagy pedig a másik félnek lesz örökös bűntudata.

Csodás lehetőségek :D

Nem jönnék össze se nálam sokkal szegényebb pasival, se sokkal gazdagabbal.

Annyit azért "elvárok" egy felnőtt embertől, aki már teljes munkaidőben dolgozik, hogy magát tudja eltartani. Ha én is képes vagyok erre, akkor úgy érzem, nem irreális elvárás.

Átmeneti munkanélküliség nem gond, bár aki igazán akar, az talál munkát azért, MINDEN ismerősöm panaszkodik, hogy igazán lenne szükség még pár emberre a munkahelyén.

2016. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
"aki igazán akar, az talál munkát azért" - Csak nem mindegy, mennyiért. :-)
2016. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

#35

Ideiglenesen nem mindegy? Vagy te inkabb ehenhalsz, mint hogy meltosagon aluli munkat vegezz atmenetileg? Vagy hogy? Nem tudom, nekem az x>0 fizetes jobb, mint az x=0, barmekkora is x, de lehet en gondolom rosszul.

2016. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ideiglenesen sem mindegy. Ha semmi más segítséged nincs, és valahol olyan alacsony bért ajánlanak, amiből nem tudod fedezni az alap költségeidet, az még ideiglenesen sem jó megoldás. A kizárólag jutalék alapú munka (vegyünk csak egy céges üzletkötőt mondjuk egy gyártócégnél, aki céges partnerekkel kellene, hogy üzleteket kössön), ha nincs érzéked a feladathoz, szintén nem megoldás ideiglenesen sem, mert képtelen leszel úgy dolgozni, hogy abból elegendő pénzed legyen. Csaló munkáltatókkal megütheted a bokád (egy ismerősöm apjára rá akartak verni olyan céges adósságot, amihez semmi köze nem volt). Ha több a ráfordítás, mint a bevétel, például plusz utazási költséget kell belekalkulálni, és ami marad, az nem elég önmagad fenntartására, az sem jó megoldás ideiglenesen. Ha rövid időn belül adósságot halmozol fel, csak mert nem tudod fedezni a bevételeidből a kiadásaidat (és most csak a kötelező, alap kiadásokat nézzük), az még ideiglenesen sem megoldás.

Kell húzni egy alsó határt, és olyan munkát kell keresni, ahol legalább az a minimum megvan.

Ha van segítség, társ, család, akik ideiglenesen ki tudják pótolni a kieső összeget, esetleg főznek rád, még ha nem is éltek együtt, amíg nem találsz jobbat, akkor megoldható ez az ideiglenesség, de egyedül nem, mert sokba kerülhet hosszú távon.

2016. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!