Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Nő uralom?

Figyelt kérdés
Ha itt egy magányos lány ki ir egy kérdést máris rengeteg privit kap,mig egy magányos pasi ir ki ilyen kérdést,csak szánalmat kap.Sokkal több szüz srác van mint szüz lány,tehát a pasik alapból hátrányban vannak..A pasikat illetik állandan,nem vagy elég férfias,nőj már fel,nem járnék egy kisfiúval,lúzer,pöc.. meg stb..Egy lányt mégha félénk is elfogadnak olyannak amilyen,sőt a félénk lányokra még jobban buknak a pasik..Tehát egy nőt soha nem szólnak meg hogy ilyen meg olyan és hogy változtasson magán..
2016. nov. 29. 15:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem az alap "konfliktus" abból adódik, hogy a szexuális vonzalom máshogy alakul ki a nőkben és a férfiakban. Egy férfiban sokkal könnyebben kialakul, így ilyen szempontból kisebbek az elvárásaik a nők felé, de szerelmi kapcsolatra ugyanolyan elvárásokat támasztanak mint a nők. Annyi a különbség, hogy a nőknél "nehezebben" jön a szexuális vonzalom.


Azzal én is tisztában vagyok, hogy a nőkre jobban ugranak a magányos pasik itt az oldalon, de szerinted ez a közeledés mennyire lehet vonzó, ha az adott csaj tudja, hogy még életében nem beszélt a sráccal, az nem is látta őt? Ez kb. ilyen "nekem mindegy, megdugok akármit" hozzáállásról árulkodik, az viszont nem túl vonzó..."


Szó szerint bemásoltam az üzenetet, amit privátban is írtam neked ugyanerre a kérdésre. :)

2016. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
82%

Valamit mégis rosszul csinálsz. Ha jól csinálnád, szűzfiúként is frankón el tudnád adni magad, ha másra nem alkalmi szexre. Dehát még ez sem megy.. nemhogy több.. akkormeg?


"Sokkal több szüz srác van mint szüz lány,tehát a pasik alapból hátrányban vannak."

Na, ha neked ez hátrány, akkor nincs is mit mondanom :)


Ez a szégyen, hogy nőuralom mellett még egy kis kufircot sem sikerült összehozni. Hajrá, bátorság!

2016. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%

Dehogynem. Legyél házias, gondoskodó, önzetlen, kerek popsi, feszes cici, akarj gyereket...


Én is szűz vagyok, szerinted hány privátot kapok? Kb. 3-at, perverzektől, akik a szűzhártyára izgulnak. Ez nem jelent semmit.


És látod, állításod szerint félénk lányokra jobban buknak a pasik - akkor el kell játszani, hogy félénk vagyok?

2016. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
85%
Te se örülnél neki ha olyan nők írkálnának neked mint az itteni férfiak...
2016. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
Mert a férfiak olyanok, hogy mindegy csak luk legyen, megkefélnek akárkit. A nő ellenben válogat.
2016. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
88%

"sőt a félénk lányokra még jobban buknak a pasik..Tehát egy nőt soha nem szólnak meg hogy ilyen meg olyan és hogy változtasson magán.."


:DDDDDDDD

Aranyos vagy.

Mondd, neked szelektív a látásod? Neked kimarad a sok kérdés az elviselhetetlen személyiségű nőkről, akik vagy valójában azok, vagy csak a pasi találja ki?

Engem kétszer b..tak már ki NAGYON csúnyán, mert "félénk" voltam. Nekem meg tök bejönnek a félénkebb srácok, szóval ez nem igazán nemfüggő.

Ha viszont durva félénkségről beszélünk (amilyen én is voltam): az nem cuki semelyik nemnél. Talán 1-2 hónapig igen, de aztán zavaró lesz, hogy basszus a másik életképtelen egyszerűen... a szex se valami jó szégyenlősen, sőt.. Aztán a félénkségből fog születni a féltékenység, abból frusztráció, abból veszekedés, abból szenvedés, aztán szakítás. Ezerszer jobb egyedül lenni, mint egy ilyen mérgező kapcsolatban......mindkét félnek.


Az meg, hogy "Ha itt egy magányos lány ki ir egy kérdést máris rengeteg privit kap", inkább negatívum... :D Vagy te örülnél napi 20 kéretlen farokfotónak, meg "cső, dugunk?" kaliberű üzenetnek?

2016. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon messze van a nőuralomtól, barátom... Nem fogom itt kifejteni, mert nektek hulla felesleges, a lényeg hogy nyugi, sokszorosan visszakapjuk az élettől ezt az eszméletlenül csodás és hatalmas előnyt (aminek természetesen mindannyian örülünk, mert rendkívül kellemes, pozitív érzés a többség szemében két lábon járó p..nának lenni), miszerint kb. az összes farokcsóváló megdugna minket, ha tehetné...
2016. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
#6 Az a baj, hogy a pasik bizony örülnének a kéretlen p..naképeknek, és a "cső, dugunk?"- kaliberű üzeneteknek. Ezért nem fogják soha megérteni, amit magyarázunk, és műrinyálásnak tekintik - holott k..rvára nem az.
2016. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen kérdést kiiróból nézem ki amúgy, hogy szívrohamban meghalna (ahelyett, hogy bármit csinálni), ha bekeveredne egy női zuhanyzóba...
2016. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tudod alamuszi nyuszi nagyot ugrik,attól még hogy nincs akkora szám mint a bécsikapu,lehetek tettre kész jó helyen és jó időben..
2016. nov. 29. 15:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!