Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Nő uralom?

Figyelt kérdés
Ha itt egy magányos lány ki ir egy kérdést máris rengeteg privit kap,mig egy magányos pasi ir ki ilyen kérdést,csak szánalmat kap.Sokkal több szüz srác van mint szüz lány,tehát a pasik alapból hátrányban vannak..A pasikat illetik állandan,nem vagy elég férfias,nőj már fel,nem járnék egy kisfiúval,lúzer,pöc.. meg stb..Egy lányt mégha félénk is elfogadnak olyannak amilyen,sőt a félénk lányokra még jobban buknak a pasik..Tehát egy nőt soha nem szólnak meg hogy ilyen meg olyan és hogy változtasson magán..
2016. nov. 29. 15:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, akkor neked nyilván ész híján csak a zsákcipelés marad, és muszáj elhitetned magaddal, hogy ez tartja össze a világot, máskülönben rájössz, hogy amit te csinálsz, arra mindenki képes, és pótolható vagy.
2016. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ész híján, csak tudom, hogy nekem mi az elég. A mai világ inkább szól arról, hogy nem elég. Persze lehet igaz az agysebész is lapátolhat, de én azért ne műtsek már. Viszont kötve hiszem, hogy itthon maradna ha lapátolnia kéne amennyiért lapátolni szoktak. Végülis csak 600.000 ember ment ki, mert nem volt hajlandó. :)
2016. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
47%

Igenis hiszem, hogy önbizalmat adhat, ha bejössz valakinek, aki neked nem. Nem a részeg csövesre gondolok, aki ordítozik, hanem olyanra, aki normális, de nem kell valamiért. Például azok a férfiak, akik társkeresőn nem kapnak választ egy normálisan megírt üzenetre sem, mert mondjuk gyerekes az arcuk, pattanásosak, nem trendik, stb.

Úgy látom itt néhányotoknak csak kétféle pasi létezik, aki bejön, meg az ocsmány sza.r csöves mocskos állat. Annyira nem érdekel, de ti korlátozzátok be saját magatokat ezzel.

A 70%-os válaszolóra meg kíváncsi vagyok, milyen lehet élőben, ha ennyire nem kell senkinek.

2016. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát mégis milyen lennék? Qrva ronda.


Csak engem nem látsz emiatt rinyálni. És nem utálom miatta a férfiakat. Mi értelme lenne? Azért, mert utálom őket, nem fognak vonzónak találni. Azt meg senkitől nem lehet elvárni, hogy olyannal legyen, aki nem tetszik neki, és csak magányűzésből van vele.


Nem akarom, hogy valaki azért legyen velem, mert nálam jobbra vágyik, de tudja, hogy olyat nem kaphat, így beéri velem. Ennél még a magány is százszor jobb.

2016. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
A barátom egyszer regisztrált egy kamu facebook profilt egy csinos lány képeivel még pár éve... Azt mondja, mióta látta, milyen leveleket kapnak a csajok, abszolút nem irigyel minket, hálát ad az égnek, hogy pasinak született :DD
2016. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!