Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Nő uralom?

Figyelt kérdés
Ha itt egy magányos lány ki ir egy kérdést máris rengeteg privit kap,mig egy magányos pasi ir ki ilyen kérdést,csak szánalmat kap.Sokkal több szüz srác van mint szüz lány,tehát a pasik alapból hátrányban vannak..A pasikat illetik állandan,nem vagy elég férfias,nőj már fel,nem járnék egy kisfiúval,lúzer,pöc.. meg stb..Egy lányt mégha félénk is elfogadnak olyannak amilyen,sőt a félénk lányokra még jobban buknak a pasik..Tehát egy nőt soha nem szólnak meg hogy ilyen meg olyan és hogy változtasson magán..
2016. nov. 29. 15:07
1 2 3 4 5
 31/45 Költőnő? ***** válasza:

Azért tettem idézőjelbe xd

És nem, tényleg nincs.

2016. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
92%

Meg a pasik fizikai erő mániája. Lehet, hogy az őskorban te lettél volna a helyi menő csávó a zsákcipeléssel, de nézz már rá Mark Zuckerberg-re, úgy néz ki, mint aki a hatos ásványvizet nem viszi fel a harmadikra, az annyi a pénze, mint a kosz.


Már jó pár éve nem az a jobb ember, aki több kilót bír el.

2016. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Anyám se lenne sokáig egy bányában, ha én lenn vagyok, effelől ne legyen kétséged. :)
2016. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

ma 17:28


azt nem én irtam már bocs

2016. nov. 29. 20:06
 35/45 anonim ***** válasza:
Jól megvernéd?
2016. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

ma 18:02


"nyugati aluljáróban a csöves bácsi megdugna"


Miért kell egyből a másik végletbe ugrani?

Még soha eszedbe nem jutott hogy vannak átlagos kinézetü,tiszta és normális pasik is,csak annyi hogy nem a te eseteid? Miért kell egyből a csöves bácsival jönni?

2016. nov. 29. 20:12
 37/45 anonim ***** válasza:

Mert írtam, hogy SENKI SOHA nem közeledett felém, nézett rám.


Te azt írtad, valakinek kellenék biztos. De ha átlagos vagy alatti pasiknak nem, maradnak a csövesek.

2016. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

A mindenki Mark Zuckerberg lenne, lenne miből legalább számítógépet építeni ? Ha nincsen fizikai munka, akkor az sincs ami kiválthatná. Hajlamosak az emberek ezt elfelejteni :)

30/f

2016. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Még szerencse hogy isten szemében (ha létezik) a csöves is ugyanolyan értékes mint te vagy bárki más a világon. Ezt a nézetet kár hogy kevesen látják meg.
2016. nov. 29. 20:17
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Szóval te is izgulsz a bolond, mosdatlan, 60 éves nénire, aki magában motyog a parkban?
2016. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!