Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Nő uralom?

Figyelt kérdés
Ha itt egy magányos lány ki ir egy kérdést máris rengeteg privit kap,mig egy magányos pasi ir ki ilyen kérdést,csak szánalmat kap.Sokkal több szüz srác van mint szüz lány,tehát a pasik alapból hátrányban vannak..A pasikat illetik állandan,nem vagy elég férfias,nőj már fel,nem járnék egy kisfiúval,lúzer,pöc.. meg stb..Egy lányt mégha félénk is elfogadnak olyannak amilyen,sőt a félénk lányokra még jobban buknak a pasik..Tehát egy nőt soha nem szólnak meg hogy ilyen meg olyan és hogy változtasson magán..
2016. nov. 29. 15:07
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hat hogy a retekbe ne! Maris sejtettem! :)
2016. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
97%

"szívesen megbassnám a szüz lyukadat :D"


Ezt privátban kaptam. Tök romantikus, nem?

2016. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Azért, mert régebben kölcsönösen függtek egymástól a férfiak és a nők, viszont mostanra a nők kivívták a függetlenségüket. Ez nem is lenne gond, viszont a férfiak továbbra is ugyanúgy függenek a nőktől.

Az egyoldalúság miatt megnőttek az igények, és aki nem teljesíti a beugró szintet, az egyedül marad, továbbá semmilyen viszonyba nem kerülhet nővel.

Egy ronda nő szexet még aznap tud szerezni, barátot már nehezebben, de az is összejön, ha kicsik az igényei. Ha normálisat akar, az tényleg nehéz neki is.

Ugyanez a valaki, ha férfinek születik, nincs esélye semmire. Nyilván ez sokkal frusztrálóbb, mint az első verzió. Ezért is nem látsz annyi nőt panaszkodni itt, mert totál esélytelen csak férfiból lehet.

Valamikor a nők élnek elnyomásban, valamikor a férfiak, de igazi egyenlőség szerintem sosem fog kialakulni a nemek közt. Valószínűleg, ha összeomlik ez a rendszer, majd jön valami sötét vallásos butaság, és kaphatsz nőt egy kecskéért cserébe, de az is ugyanolyan rossz dolog, mint ez.

2016. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
94%

"Egy ronda nő szexet még aznap tud szerezni, barátot már nehezebben, de az is összejön, ha kicsik az igényei."


Itt pont azzal van baj, hogy nem fogod fel, hogy ronda, önbizalomhiányos nő nem fog akarni lefeküdni egy ocsmány, koszos pasival, aki megunta a jobb kezét, és a lyuk az lyuk.

2016. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Még ami eszembe jutott, egy nőnek sokkal nagyobb kockázat a szex. Kényszerítik, teherbe esik... ha egy férfi a szexre gondol, nem jut eszébe a félelem, hogy van olyan eset, amikor a szex nem is szex, hanem erőszak.
2016. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem akar lefeküdni vele, de a tudat, hogy mégis vannak olyanok, akiknek ő kéne, nem hagyja annyira lesüllyedni belül, mint egy ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező férfit.

Azt meg kétlem, hogy csak ocsmány és koszos pasikkal tudna lefeküdni. Én például nem vagyok szép az igaz, de a testem rendben van, tiszta vagyok, mégsem kellek, tehát a szint biztosan ez felett van. (Más kérdés, hogy nekem csak olyan nő kéne, akit szeretek, de a lehetőségem sincs meg másra.)

2016. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
96%

"Lehet, hogy nem akar lefeküdni vele, de a tudat, hogy mégis vannak olyanok, akiknek ő kéne, nem hagyja annyira lesüllyedni belül, mint egy ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező férfit."


Nézd, elmondom neked, mint nő, tehát biztos nincs igazam, hogy nem, nem nyugtat meg a tudat, hogy a Nyugati aluljáróban a csöves bácsi megdugna. Nem nyugtat meg a tudat, hogy az ő színvonalán vagyok.


Engem sem akart soha senki. Nem szólítottak le, nem szemeztek velem. Nem süllyedek le, mert semmi értelme. Nem fogom elpazarolni a rövidke életemet arra, hogy párt találjak. Eddig is elvoltam egyedül, ezután is elleszek.


És még egyszer: nem nyugtat meg a tudat, hogy egy ocsmány szar megdugna. Megalázó.

2016. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
85%

"Lehet, hogy nem akar lefeküdni vele, de a tudat, hogy mégis vannak olyanok, akiknek ő kéne, nem hagyja annyira lesüllyedni belül, mint egy ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező férfit."

Elhiszem, hogy Te a csökött agyaddal csupán azt veszed észre, hogy egy nőnek milyen király, mert ha szexre kerül a sor, azt bárkivel megteheti.

Engem viszont nem érdekel a bárki, és nem érdekel a bárki farka sem! Nem szexrabszolgának szeretnék állni. Érző lény vagyok, és egyáltalán nem dob fel a tudat, hogy Kiss Pistának és Bikfic Ferinek is jó lennék egy menetre (és semmi másra). Sőt! Kifejezetten önbizalmat rombol a tény, hogy tudom: Csak arra kellenék, hogy ürítsenek belém.

2016. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

18-as. A férfiak nem függnek jobban a nőktől, mint fordítva. Szexuális téren lehet, ki vagyunk nekik szolgáltatva, viszont a társadalmi berendezkedés melynek a nők is haszonélvezői, "férfi munka" nélkül fenntarthatatlan. Már alapból gondoljatok bele abba, hogy hány férfi munkájára van szükség, ha egy nő mondjuk kivasalná a haját. Kell hajvasaló, meg kell áram, ezekhez további berendezések, nyersanyagok, tervezés amit túlnyomórészt a férfiaknak lehet köszönni. Ezt nem hímsovinizmusból gondolom így, csupán tudom, hogy hol a helyem. A nőknek is megvan a maguk helye, csak a tv/bulvár mossa az agyukat. Észre fogják venni magukat, ebben biztos vagyok.

30/f

2016. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
92%
Volt itt egyszer egy 19 éves fiúcska, aki a mama pincéjéből írogatott. Neki volt a mániája, hogy az ő érdeme, hogy vannak utak, mert férfi. Persze suliba járt, nem dolgozott, de úgy gondolta, mivel ő is férfi, osztozik a dicsőségben.
2016. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!