Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Nő uralom?

Figyelt kérdés
Ha itt egy magányos lány ki ir egy kérdést máris rengeteg privit kap,mig egy magányos pasi ir ki ilyen kérdést,csak szánalmat kap.Sokkal több szüz srác van mint szüz lány,tehát a pasik alapból hátrányban vannak..A pasikat illetik állandan,nem vagy elég férfias,nőj már fel,nem járnék egy kisfiúval,lúzer,pöc.. meg stb..Egy lányt mégha félénk is elfogadnak olyannak amilyen,sőt a félénk lányokra még jobban buknak a pasik..Tehát egy nőt soha nem szólnak meg hogy ilyen meg olyan és hogy változtasson magán..
2016. nov. 29. 15:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
19es vagyok. A kifejtés első felét 13as-nak szántam.*
2016. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 Költőnő? ***** válasza:
91%
Te meg anyádnak köszönhetően vagy. Ne menjünk már vissza a tyúkig meg a tojásig. Annyira felesleges és szánalmas.
2016. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

"A férfiak nem függnek jobban a nőktől, mint fordítva. Szexuális téren lehet, ki vagyunk nekik szolgáltatva, viszont a társadalmi berendezkedés melynek a nők is haszonélvezői, "férfi munka" nélkül fenntarthatatlan. Már alapból gondoljatok bele abba, hogy hány férfi munkájára van szükség, ha egy nő mondjuk kivasalná a haját. Kell hajvasaló, meg kell áram, ezekhez további berendezések, nyersanyagok, tervezés amit túlnyomórészt a férfiaknak lehet köszönni."

Meggyőztél... Jah, mégsem! :)

2016. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Költőnő, kérlek szépen ne anyázz. A kifejtésem nem reprodukcióra vonatkozik, ezt te is tudod. Értelemszerűen nem is erre értettem. Ezen a szálon, értelmetlen a vita, mert ha a tefajtád nem gyűr lepedőt az én fajtámmal, akkor ugye probléma se lenne. Arra céloztam, ha a férfi nem hozza fel a vasat, szenet, olajat, nem munkálja meg azt, akkor gyalogolhatnál mindenhova, verhetnéd a fejed a falba, míg a hajad kisumul, természetesen ha van fal, mindezt sötétbe, sminkeletlenül, ruha nélkül. Így értettem. Ha meg ti nem lennétek, akkor meg az ihlet veszne ki a világból. A férfi költő a nő meg múzsa. Egyik sem jobb a másiknál. Ez ilyen egyszerű.

30/f

2016. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 Költőnő? ***** válasza:
91%
Nem anyáztam. De bki meg tud tanulni bmit. Férfi is lehet "varrónő" és egy nő is lehet bányász.
2016. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Ha már az álláspont az, hogy a férfi egy állat, akkor igazán beláthatod, hogy nekünk kevésbé lenne problémás a kőkorszakba visszazuhanni. A kérdés, hogy miért kéne effelé tendálni mikor lehet egy jobb világ felé is együtt ?

30/f

2016. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Költőnő? ***** válasza:
92%
Részemről semmi baj ezzel, bár nem is én hoztam fel, hogy kinek tartozunk hálával egy hajsütőért vagy mi a toszért.
2016. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
94%

Még ehhez a "örülj neki, hogy valaki legalább megdugna" témához.


Ez kb. ugyanaz, mint amikor a nagymamád barátnői azt mondják, milyen helyes fiú vagy. Ha nem volt soha barátnőd, és ignorálnak a nők, adna bármi önbizalmat, hogy Manci néni szerint helyes a pofid?

2016. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Persze, lehet. Fogj egy 10 kilós szatyrot aztán tedd 800 szor jobbra, majd 800 szor balra, csináld ezt 5 ször egy héten (nyugi tárna itt nem szakad rád), aztán elmeséled milyen volt. Nem hinném, hogy a nők többsége ezt szeretné csinálni, még ha neked be is jön. Én meg nem lehetnék varróNŐ. ;p De ha nőt látnék egy bányában, olyat kapna, hogy minimum a tengerszintig meg sem áll. Nagyon sok munka egyeltalán nem való nőnek. Viszont ezekre amunkákra is szükség van sajnos. Mindegy csak azt akartam ezzel az egésszel, hogy nincs nőuralom.

30/f

2016. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

"De ha nőt látnék egy bányában, olyat kapna, hogy minimum a tengerszintig meg sem áll."


Anyáddal bánna valaki így, annak pacsi járna?

2016. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!