Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a távkapcsolatró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatról? Működőképes?

Figyelt kérdés
Ha már az ismerkedés is távkapcsolattal kezdődik, én nem látok rá sok esélyt, hogy komolyra forduljon. Tapasztalatból írom.
2016. dec. 18. 07:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
200 km.. tavkapcsklatnak is indult és jól megvagyunk. Szörnyű nélküle de megerősíti a kapcsolatunk, hosszú távon persze lehetnénk közelebb is:) nagyon szeretjük egymást. Igaz ez komolyra is akartuk mert nagyon tetszettünk egymásnak
2017. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1,5 éve élek távkapcsolatban. Baráti társaságon keresztül ismerkedtünk meg de én egyetemre járok, ő dolgozik és más más helyen is lakunk. Jelenleg kb 60 km választ el minket, de 200 kmről keztük. Eleinte 2-3 hetente találkoztunk, most szinte minden hétvégét együtt töltjük. Ha lediplomázom tervezük az összeköltözést, abszolút együtt látjuk a jövőnk. Nekünk működik, sosem volt gond a távolság köztünk. Maximum néha nagyon hiányzik, de hát akkor segitek magamon es felhívom.

Szerintem hozzá állás kérdése, egy igazán jó kapcsolat ahol tényleg egymást akarják a felek és együtt terveznek, megvan a kellő bizalom és hűség az működni fog akkor is ha együtt élnek és akkor is egy kontinens áll közöttük. Egy nem össze illő pár vagy gyenge kapcsolat azt sem birja hosszú távon ha szomszédok a felek. Akarni kell, akkor bármi működhet, de ehhez minkét fél kell.

21L

2017. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen, főleg ha előre ismert az az idő, amíg egymástól távol vagyunk, simán működhet. Úgy viszont, hogy nincs semmi elképzelés, hogy pl. 2 év múlva összeköltözünk, vagy közelebb költözünk egymáshoz...nekem úgy nem menne.
2017. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!