Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19L/55F kapcsolata?

Figyelt kérdés
Vélemények?
2016. dec. 28. 15:25
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
66%

Bemásolok ide egy régi választ valakitől.


Ha én 56 lennék és egy helyes 18 éves csajszi szemet vetne rám én egyből megkeresztelkednék és hálát adnék Istennek a csodáért! Azthiszem hogy minden komoly nőiesség és felnőttség iránti igényemet beáldoznám, a fiatal életerőért, vonzó szexi lányos testért, és a lélekfiatalító kisugárzásért cserébe.

Mindazonáltal tisztában lennék vele hogy ez olyan lenne mint egy űrrepülés. Földöntúli fantasztikus élmény, hihetetlen kaland és valami olyasmi amiért ezrek irigyelnének, de egyszer le kell szállni és ki kell mászni belőle mert nem tarthat örökké. A lány életét venném figyelembe, hogy ne torzítsam el a jövőjét olyan mértékben ami neki már hátrányos lenne. Magyarul nem akarnám magamhoz láncolni, ellenben megpróbálnám viszonozni mindazt a hihetetlen világot amit tőle kapnék míg tart. Tanítanám segíteném és formálnám hogy minden tekintetben nyerjen velem és hogy mikor vége egy pár év után akkor sikerrel fogasson hozzá a saját és neki való élete építéséhez. Persze az apjának egy k szót se szólnék, és mindez előbbi azon alap feltételezésből indul ki hogy független vagy laza kötelékben élek és az egzisztenciám némiképp kritikustól különböző állapotú. :)

2016. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
63%
Hányingerem lett...Tata test vonaglik a fiatal lánykán. A minimum az, hogy rászakad a csillár eltörve a gerincét.
2016. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
75%
Beteg dolog. Nem értem, ezek a 19 éves kis fruskák mi a túrót esznek egy olyan fazonon, aki az apjuk lehetne. Biztos, hogy agyilag zoknik az ilyenek. :D
2016. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
76%

Vajon belegondolnak, hogy olyan mintha apa-lánya szexelne?


Nettó hányinger.

2016. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
59%
WooW Grandpasf*teens xD
2016. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
49%
Akár a nagyapja is lehetne.
2016. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
36%
Milyen kapcsolat? Apa-lánya? :D
2016. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Szeretője.
2016. dec. 28. 15:58
 19/44 anonim ***** válasza:
82%

"Köztünk 27 év van, de én 30 felett vagyok, nem érződik a korkülönbség semmilyen téren."


Ezt erősen kétlem, hogy nem érződik a korkülönbség.

35 éves nő és egy 62 éves papa. Milyen jövőtök lesz? nem sok.

2016. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
78%

Azt le tudom képzelni, hogy a tata nagyon kívánja a kislányt, de hogy a kislány is nagyon kívánjon egy vén testet, azt nem tudom elképzelni.

Én már lassan robogok a negyven felé, de én se tudnám elképzelni, hogy egy 55 éves emberrel szexeljek.


Alkalmi szex lehet köztük, meg polgárpukkasztásképp előadhatják a szerelmeseket, de hogy tartós kapcsolat nem lesz, az biztos. (Főleg, ha a papi szívrohamot kap a kiscsajon dugás közben...)

2016. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!