Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19L/55F kapcsolata?

Figyelt kérdés
Vélemények?
2016. dec. 28. 15:25
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
85%

Egy huszonéves férfi minden tekintetben sokkal jobb egy öregembernél. Köztük is akad nyugodt, bölcs, intelligens srác, aki szereti oktatni, tanítani a tapasztalatlan tinilányok, és mellesleg abba a világba született bele, amibe az Y generáció, így a beszélgetés sem abból állna hogy a férfi beszél a múltról, te pedig megpróbálsz beszélni a múltról, ahogy elképzeled, mert igazából fogalmad sincs a 70's-80's évekről, feltéve ha te vagy a lány.

Nyilván aki vágyik egy apára, azért vágyik rá, mert neki nem volt. Akinek volt, annak annyira elege lett belőle, hogy véletlenül sem tudná érdekelni egy nála 10 évvel idősebb férfi sem. Valamint egy normális 55 éves férfi nem tudna felnézni egy tini lányra. Mit tanulna tőle?? Szerintem semmi érdekeset. Maximum a feszes kis mellei, és a babaarca érdekelné.

2016. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
68%
Fejezd már be a tatád reklámozását,mert az összes gyakoris kihányja a belét! Ez nem zavar?
2016. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az egészben a pasi legszánamasabb,hogy odáig vitte ezt az egészet,hogy most te így érezz. Kérdező,hagyd rá,pár dugáson kívül nem fogtok egymástól semmit sem kapni.
2016. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
80%
Igen, egyetértek. A pasi a legszánalmasabb. A naív kislány issza minden szavát, mert vele még senki nem bánt így a páwagyerekek közül. Teljesen extázisba esett tőle. Nem túl fair elkábítani egy naív lányt, és valljuk be nem is túl megerőltető. A pasinak nyilván nem jelent túl sokat ez az egész. Csak egy kislány... Azt csinál vele amit akar. Soha nem fogja emberszámba venni. Egy igazi nő valószínűleg le se szarná ezt az embert, ezért csábítja a tinilányokat, akiket még le tudja nyűgözni szimplán az életkorával, és a tulajdonságaival, ami az életkorral együtt jár.
2016. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
81%
Apum 54, fura lenne belegondolni, hogy a barátai/kollégái lennének a zsánereim. Szerintem oda - vissza valami agyi baj van. Beteg dolog! Pont mint mikor a rokonokra gerjednek.
2016. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
67%

Szóval, van családja, feltehetően egy veled egy idős fia/lánya és szerinted ő egy becsületes, figyelmes és odaadó ember, aki őszintén szerelmea beléd. Te tényleg ennyire idióta vagy? Egy 55 éves fazonnak te csak egy kaland vagy. És persze, hogy pontisan tudja, mit mondjon neked, kiismer. Egyrészt, ő is volt annyi idős, mint te, amit ilyen távlatból már jobban átlát, másrészt a lányán/fián keresztül is látta ezt a korosztályt.

Nem szeret téged, hiába mondja. Elhiszem, hogy apukád nem szeret eléggé, vagy nincs is veled, de ez amellett, hogy etikátlan a családja miatt, egyáltalán nem is normális. Inkább egy pszichológust keress fel, ha ilyen komplexusaid vannak, és ne az "osztálytársad apjával" hemperegj.

2016. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
58%

Én nem tenném, de én nem te vagyok.

Csináld ami tetszik, ne innen várj jóváhagyást.

Dr mi az amit egy 25 éves nem tudna megadni?

2016. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan szívhez szólóak a mézes-mázos szavai, de nem néz rád nőként, hiszen még élettapasztalatod sincs.

Te csak egy kislány vagy a szemében és nem jelentesz kihívást számára, szimplán egy kis szórakozást.

2016. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz :( annyira ronda vagy, hogy a korosztalyodnak nem kellesz???
2016. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Nagyon sok pénze lehet 55 éves férfinek. :)
2016. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!