Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19L/55F kapcsolata?

Figyelt kérdés
Vélemények?
2016. dec. 28. 15:25
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Nézd, azt kellene megértened, hogy ez a dolog egy férfinél sosem önzetlen, bármennyire őszintének tűnik, neki hihetetlenül simogatja az egóját, hogy egy ennyire fiatal lányt sikerült megkapnia. A testiség neki itt nagy szerepet játszik, hidd el.


A másik pedig, minden amit tanácsol vagy egyengeti az utadat, figyelmes,- nos így van miért szeretned és felnézned rá, hisz' ő annyira tapasztalt. Háromszor annyit élt, mint te, persze, hogy az, és pontosan tudja mit szeretnek hallani a lányok/nők. A kisujjából kirázza. :)


Nekem is volt idősebb férfivel kapcsolatom (+10), ugyanígy elfogult voltam akkoriban vele és minden amit tőle hallottam, szinte tényként kezeltem. Sok olyan hiedelmet, véleményt is átvesz az ember amit később máshogy lát, de ezt még most nem érzékeled.


Félre ne érts, nem az írom, hogy rosszat akar neked vagy ilyesmi, csak azt szeretném ha ismernéd a többi motivációt is, hogy kicsit árnyaltabb legyen a kép.

2016. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Láttam a saját szememmel ilyen kapcsolatot, és az 50 feletti pasi mégcsak nem is néz ki jól, olyan nagypapás. Idősebb a lány apjánál jó pár évvel. De a lány sem egy szépségkirálynő, de azért találna a saját korosztályából. Sose értettem, mit eszik egyik a másikon, aztán rájöttem, amikor megtudtam, hogy hány köteg húszezrese van a pasinak. :D Fordítva még mindig nem tudom, gondolom nem találna másik huszonéves lányt, amelyik kezdene vele.
2016. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
40%

20 éves lányként hányingerem van már attól hogy elolvastam a választ.Meghalnék ha hozzámérne a szottyadt,petyhüdt,ráncos testvével.Nincs már benne semmi vonzó.És nem szégyenled bemutatni az ismerőseidnek,szüleidnek,mikor fogadok hogy idősebb apádnál? Az apám 43 éves,még olyannal sem jönnék össze aki tőlem idősebb 12 évvel,nemhogy az apámnál!Az anyám 40 éves,lehetne az anyám apja!


Rólad az a véleményem,hogy nem lehetsz mentálisan egészséges.Ezek lehetnek:

1.A tatának van pénze,és így akarod megnyugtatni a lelkiismeretedet,hogy nen vagy ribizli.

2.Apakomplexod vagy gerontofíliád van,mindkettő betegség.

3.Olyan előnytelen külsejű vagy,hogy a 20-on éves férfiak ingerküszöbét nem ütöd meg,csak szexre kellesz nekik vagy még arra sem,és ezért vagy a nagyapáddal,mert a korosztályodvan esélyed sem lenne kapcsolatra,neki meg már mindegy milyen vagy.

2016. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is figyelmes és ismeri a lelkem minden zendülését, de velem egykorú, a teste szép, a bőre bársonyos, és mindig kemény. Pár évvel idősebb vagyok nálad, de még az apukám is fiatalabb mint a pasid, pedig nem is különösebben fiatalon lett szülő. Lehet, hogy már unokája is van a pasasnak, te meg majd lehetsz tinifejjel mostohanagymama.
2016. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!