Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon okos embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon okos embereknek milyen párt keresni?

Figyelt kérdés

Itt most nem a simán okos emberekre gondolok, hanem a tényleg hihetetlenül intelligens emberekre. Én nem vagyok okos, csak érdekel. Hogy azért nekik biztos magas lehet a ranglétra, és nem sok hozzájuk hasonló ember él. Vagy van akinek megfelel egy sima okos társ is? Valamint, bónusz kérdés: ezek a nagyon okos emberek nézhetnek ki jól is? Mert nehéz elképzelni.

17L



2016. dec. 30. 07:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#30 ez tényleg nem egy szakamai fórum, de ettől nyugodtan lehet írni értelmes dolgokat. :)
2016. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
44%

"29: A szoras egy szakszo, de... ez nem egy szakmai forum."


Az adott kontextusban szerintem semmivel sincs "szakszóbbként" használva, mint a súlymérésben a kilogram - elvégre nem a definícót kell tudni, hanem csak azt, hogy ez adja a mértékegységet. Pontosan ugyanúgy, ahogyan a kilogram pontos tudományos definícióját se kell tudni (és nem is szokás tudni) ahhoz, hogy súlyokat össze tudjunk hasonlítani. Mind a súly-, mind az intelligenciamérésnél elég (lenne) csak annyit tudni, hogy a mértékegység megadása nélkül nincs értelme számokkal dobálozni.


De ez eléggé mellékvágány.

A lényeg az, hogy ha valaki nagymellénnyel elkezd mindenfélét ex katedra kijelenteni, és ezt a (továbbra is meg nem nevezett..) munkájából adódó állítólagos tekintélyével támasztaná alá, attól teljesen alap elvárás lenne, hogy azzal legyen már tisztában, hogy az Xes IQ eredménynek csak úgy van értelme, ha megadod, hogy milyen szórású teszten erték el ezt a pontszámot.

Akár szakszóként címkézed fel a szórás szót ebben a kontextusban, akár nem.


Máskülönben elég nehéz komolyan venni az illetőt.

2017. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Zsabalom válasza:
Srácok ezeket ne az ifjú sheldonból vegyétek a példàt, inkább azt mondanàm, hogy aki magas inteligenciával rendelkezik, inkább szeretne átlagosnak tünni, jóval nehezebb a kapcsolatot teremteni nekik, mert szociális képességeik jóval alacsonyabbak, meg ált. sok dologban nem értenek együtt emberekkel, mindig konfilktus lesz a vége, nekik szerintem sokkal nehezebb találni/fenntartani, mert mondjuk egy lánynak a ölelgetés,puszi ‘’kell’’ de ha logikusan gondolva ezeknek nincs sok értelme, csak így mutatják ki a másik féllel való kapcsolatot.
2022. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!