Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha egy ilyen dolog kiderülne a párotokról?

Figyelt kérdés

14 hónap együtt járás után tudtam meg a barátomról,hogy kb. 20 lánnyal volt már, ha nem többel (nem tudott pontos számot mondani), állítása szerint tini korában nagyon szeszélyes volt, és 20 éves kora körül kezdte megválogatni, hogy kivel jött össze. Azt mondta, hogy ő mindig komolyan tervezett, az összes kapcsolatában egy kivétellel a lányok szakítottak vele vagy megcsalták vagy más fiú miatt hagyták el.

Szerintetek van okom félni, hogy a későbbiekben nem lesz hűséges hozzám? Illetve még annyit kell tudni róla, hogy a szőke lányok a zsánerei, eddig amelyik exét láttam mind kék szeműek voltak, én viszont barna szemű vagyok és emiatt is van bennem kétely, hogy valóban én kellek e neki vagy csak megalkuszik, mert tudja, hogy én nem hagynám el és nem csalnám meg.


Ő 27 éves, én 25.


2017. jan. 2. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem gondolnék bele. Voltak előttem barátnői, szexpartnerei, na bumm...
2017. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne aggódj ezen, legalább kiélte magát és nem a minél több partnerre megy. A szem szín pedig szerintem teljesen mindegy, az összhatás a lényeg.
2017. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!