Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen privátokat kaptok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen privátokat kaptok ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Én komolyan mondom, néha el tudnám magam sírni.


Nem ismerkedem, ha rámírnak ilyen szándékkal. Beszélgetni szívesen beszélgetek.


De elkezdik, hogy milyen normális vagyok, meg minden, én megírom, hogy nem ismerkedem, és hirtelen qrva vagyok, r1banc, szűzqrva, faaszkörhintán pörgök... nem bántom meg őket. Sokszor megkapom, hogy túl komoly vagyok, mert racionálisan reagálok.


Teljesen megérteném az ilyen üzeneteket, ha én is anyáznék, akkor vállalnám is, de így... tudom, túlérzékeny vagyok, de már görcsbe áll a gyomrom, ha látom, hogy van új üzenet.


Ti is kaptok ilyeneket?


2017. jan. 20. 19:19
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem ír senki privit, de ezek szerint hála az égnek. :)
2017. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kapok, nem is egyet.

Meg olyan is volt, amikor reagáltam egy frusztrált majom bejegyzésére, és az illetőtől megkaptam, hogy mekkora f@ckalap vagyok, hogy neki milyen nyomi az élete, falun nem tud csak romákkal ismerkedni és nincs pénze elköltözni az anyjától, stbstb...

Aki normálisan ír, legyen az ffi vagy nő, annak visszaírok.

Ismerkedni ismerkedem itt, de nem párkapcsolat céljából, hanem mondjuk 1-1 kérdés folytán.

2017. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Egyet kaptam (illetve egy embertől egy téma kapcsán), ő a válaszomon sértődött meg mert nem adtam neki igazat. Pár üzenetváltás után békén hagyott, azóta semmi.

Nem ebben a kategóriában, de kaptam ismerkedőset, azóta a lánnyal nagyon jó barátok lettünk, ennyi. Ha valaki "úgy" akarna ismerkedni, akkor valószínűleg röviden és normálisan közölném vele, hogy én ezt így nem. Barátkozásra vevő vagyok, ha később több lesz belőle az nem baj.

22/F

2017. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbbi ilyen, aki ismerkedni akart, és megmondtam neki, hogy én itt nem ismerkedem:

"idióta, akkor kapd be, te nagyeszű :D"

Aki kérdésre akar bővebb választ, h pontosan hogy értettem ezt vagy azt, v segítséget kér, azt nem utasítom el. De a "Honnan írsz? Hány éves vagy?" kérdésektől feláll a szőr a hátamon.

2017. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Általában ha nem teszem egyértelművé, hogy férfi vagyok, akkor kapok fiúktól ilyen ismerkedés sablonüzeneteket.

Egyébként meg ha kiírok egy kérdést a társkeresési problémáimról ,gyakran megtalálnak random csajok,akikkel elkezdünk beszélgetni, aztán nagyjából úgy 5-15 levélváltás után átmegyünk facebookra, ha addig nem szakad meg a dolog. Eddig egy lány volt, akivel személyesen is találkoztam innen. Az itt megismert lányok közül egyikkel sem alakult ki mélyebb kapcsolat, általában egy idő után ráuntam a velük való csetelésre, vagy éppen ők nem válaszoltak többé. Gyakran előfordul, hogy kiírok egy kérdést és ugyanazoktól a lányoktól kapok privát üzenetet, akikkel korábban már beszélgettem.

2017. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

leginkább

"küldjek képet a farkamről" és "merre laksz, szívesen kinyalnálak" típusú privátokat. rosszabb esetben rögtön küldi a képet, én meg gyanútlanul megnyitom. aztán sok fétises ember is megtalál annak ellenére, hogy a szexualitás kategóriába nem szoktam irkálni, és a válaszaim nem kihívó "szopni imádó cicababa vagyok" stílusúak :D

2017. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Szerencsere nem kapok gyakran uzeneteket. Az ismerkedosekre nem szoktam reagalni, a tobbire maximum valami tomondattal. Nagyon ritkan kapok olyat, amire normalisan valaszolok.
2017. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Legjobb, amikir leqrváz, aztán közli, hogy csak meg akar ismerni. Ez milyen logika?
2017. jan. 20. 20:17
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfélét. Általában kedveseket, olykor azonban van pár tahófalvi ember, akik betalálnak. Pedig nálam jámborabb embert aligha ismersz. :D
2017. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 schamuelson ***** válasza:
100%

Amikor még név nélkül írtam válaszokat, előfordult egyszer-kétszer, hogy kaptam privátot. Megdöbbentem, mikor egy fickó arra kért, véleményezzem a farkát. :) Tehát meg tudom érteni azokat a nőket, akik egyes "férfi?" próbálkozókra panaszkodnak.

A névtelenség átka ez. Az előttem szólók azért elég jól tudják kezelni ezeket, ahogy látom.

T. kérdező, az első gondolatom az volt, hogy írok neked egy normális hangvételű privátot, legyen legalább egy pozitív élményed. Aztán láttam, hogy már eleve stresszt okoz, ha valaki üzenetet küld neked, ezért inkább megkíméllek ettől. Ne vedd a lelkedre! Nem a személyednek szólnak ezek az üzenetek, hiszen semmit sem tudnak rólad az arctalan, névtelen senkik.

2017. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!