Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen privátokat kaptok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen privátokat kaptok ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Én komolyan mondom, néha el tudnám magam sírni.


Nem ismerkedem, ha rámírnak ilyen szándékkal. Beszélgetni szívesen beszélgetek.


De elkezdik, hogy milyen normális vagyok, meg minden, én megírom, hogy nem ismerkedem, és hirtelen qrva vagyok, r1banc, szűzqrva, faaszkörhintán pörgök... nem bántom meg őket. Sokszor megkapom, hogy túl komoly vagyok, mert racionálisan reagálok.


Teljesen megérteném az ilyen üzeneteket, ha én is anyáznék, akkor vállalnám is, de így... tudom, túlérzékeny vagyok, de már görcsbe áll a gyomrom, ha látom, hogy van új üzenet.


Ti is kaptok ilyeneket?


2017. jan. 20. 19:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
75%

36%-os én nem tudom mit vagy meglepve, hogy nonstop anyáznak neked. Én ugyan csak olvaslak privit még nem küldtem neked, de egyértelműen látja mindenki milyen gyűlölet van benned a nők iránt.

"hogy ezen az oldalon jellemzően a férfi álláspont mellett álok ki,"

Höhö, milyen kis finom megfogalmazás. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy mindig fellépsz ide, hogy azt lesd, hova tudod benyögni a szokásos dumádat, amiben a nőket valami külön fajnak, minden földi rossznak okozójának állítod be, akiket kb a Föld színéről el kéne törölni.

Nos értem én hogy általános vélemény meg akármi, de belőled úgy süt a megvetés, és a negatív diszkrimináció minden tekintetben, hogy nem csoda ha akad 1-2 vérmesebb nő aki nem bírja megállni hogy ne küldjön el a bánatba. Van itt pár nőknél szerencsétlenebb emberke, de te a stílusoddal magasan viszed a prímet megvetésben, alázásban, gyűlöletben...aztán még a nők a pszichiátriai esetek akiknek gyógyszer kéne :D :D Hát röhögnöm kell komolyan, hogy valaki ennyire nem látja a fától az erdőt. Végülis minden lealázó megvető beszóló kommented után a nyakadba kellene borulnunk és szivecskéket küldeni, hát de nem? :D Gondolkodj már

2017. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Nekem most egy shemale írt, hogy szívesen beleülne. ...
2017. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
22%

31. En aztan nem alazom a 'noket' plane a 'nok' egeszet. EGYES noket viszont igen, jellemzoen azokat, akik ide jarnak sracokba belerugni. Tulajdonkeppen azert is regeltem be anna, mert bongeszes kozben ide lyukadtam ki, es elolvastam par 'valaszt' hat leraktam hajamat. Amit a tarsaid tobsege muvel 'valaszadas' cimen a sracokkal, illetve a ferfiakkal, az egeszen konkretan kozrohej. Gyakorlatilag meg sem kiserelnek valaszolni anelkul, hogy ne mondjak el, mekkora luzerek a ferfiak, azok meg aztan plane, akik ide irnak. Es ezek a 'valaszok' 100% ot ernek. En ha leirom, hogy a csajok nagyresze eleg felszines, az 0 % Ezen az oldalon durvan tobbsegben vannak a nok. Siman be lehet loni pusztan % alapjan, ki ferfi, es ki no a valaszolok kozul. A 60% felettiek nagyresze no, az az alattiak ferfiak. Van egy altalanos allaspont itt, /hogy a ferfiak szarok, luzerek soherek, azok meg akik itt vergodnek, csunyak is,/es aki nem nyomja ugyanezt, le van huzva.

Na mindezek miatt regeltem be, gondoltam kiegyenlitem kicsit szamlat. De nyilvan szelmalomharc, igy hamarosan feladom oszt odebb allok./gondolom ezert is lett itt ekkora a noi foleny, konkretan eluldoztetek a felorult hozongeseitekkel az epeszu embereket/

2017. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ha valaszolok valami olyat, ami enged egy kis ralatast a szemelyisegemre, azonnal jonnek az ismerkedos privik, jelolj be fb-on, csereljunk kepet satobbi.
2017. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Örömlánynak neveztek ,mert fogamzásgátlót szedek :D : D
2017. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"Van egy altalanos allaspont itt, /hogy a ferfiak szarok, luzerek soherek"


Jah aztán ha te leírod milliószor hogy a nők meg számítók, pénzéhesek, beképzeltek, ostobák azzal annyival több leszel egy ilyen vitában.


Mellesleg nem csak az ilyen harcokban szoktál megnyilvánulni. Volt már rá pl hogy egy srác által feltett rosszindulatú provokatív kérdésnél álltál be a sorba. Akkor kit kellett ugyan megvédeni? Ugyan már...stílusod felismerhetőd, százalékod is kirívó így kb tudom miket írtál itt eddig. Érdekes ha random megnyitok itt pl 6 kérdést abból 5-nél ott vagy és műsorozol. És ismétlem nem nem csak ott ahol lúzerező nők vannak, máshol is. Tehát kár a ferdítésért.

Ez a minden nő gonosz brühühü kb huszonéves srácok színvonala, de nem baj mert ők még simán kinőhetik. De te a leírásod alapján felnőtt férfi vagy kapcsolatokkal mögötted aztán még mindig itt tartasz. Időd elég nagy részét szánod arra hogy itt okádd magadból a rosszindulatot. Na ez a nem mindegy.

De sebaj örvendezz csak azon hogy az ide írogató általában önmagukat megvédő nőknek kell dilibogyó meg dilidoki. (ezt visszacsatolásként írom arra hogy hány anyázó privit kapsz)

2017. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

""És ismétlem nem nem csak ott ahol lúzerező nők vannak, máshol is. Tehát kár a ferdítésért. "2


Aham, szoktam ugyanis lérdés kiiró nőket megvédeni abban az esteben, ha a hapsijuk nyilvánvalóan egy agresszziv erőszakos állat. Annak ellenére hogy udom, mit sem ér a szü egy nő számára ilyen esetben (vajon miért?)

Illetve rosszul KÖVETSZ, mert egyebekt is szoktam irni.

És ja, nagyjából 7-8 kérdés van amit követek, és hozzászólok, ha valaki esetleg baromságokat beszél.

És nem, nem töltöm az időm nagy részét itt. Saccra 1 honapja regeltem, akkor irogatta ide pár napig meg most irogattam ide az elmilt két napban. Láthatóan böki a szemed. Illetve valószinüleg megszüntetem a regisztárcióm, mert mindenképp tudomásul kell vennem, hogy nem mindenhol van értelme a súlyos többséggel szembehugyozni. Ti csajok itt elvagytok a saját magatok krelt hülyeségében. Hát maradjatok is benne. A srácokat kicsit sajnálom, javaslom nekik is, hogy pattanjanak le innen, mert ez rendkivül torz képet ad a manapság amugy sem tündöklő nők világáról

2017. jan. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!