Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartozna ez így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartozna ez így a tiszteletlenség kategóriájába?

Figyelt kérdés

Barátommal már több, mint 2 éve együtt élünk és most a szüleimhez mennék 1 hétre, mert meghívtak magukhoz. Kicsit nyűgös lesz onnan bejárni az egyetemre, bár barátom dolgozik és végülis neki így sem kell sokkal többet utaznia hozzá, de most nem is ez a lényeg.

Nem valószínű, hogy kibírjuk ezt a hetet szeretkezés nélkül és tudnánk kultúráltan, másokat nem zavaróan csinálni, de valahogy belegondoltam, hogy ez így mégis csak a szüleim háza.


2017. jan. 23. 10:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sokan félreértették.Nem arról van szó,hogy hogy mernek szexelni,hanem hogy a szülők nem biztos,hogy hallani szeretnék.Ha nem tudjátok megoldani csendben,akkor szerintem bírjátok ki azt az 1 hetet,vagy oldjátok meg addig máshogyan.
2017. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem lehet úgy is szexelni, hogy ebből a szüleid semmit sem fognak hallani, nem fogják tudni, hogy szexeltetek.
2017. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagytok gyerekek, a szex pedig a világ legtermészetesebb dolga. Egyáltalán nem tiszteletlenség. Csak a hangokra picit figyeljetek és ennyi.
2017. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem minden kamasz csinálta már az úgymond szülők házában.

De ha ti már külön éltek, mondhatni felnőttek vagytok,akkor szerintem lehetne felnőttként is viselkedni és tiszteletben tartani,hogy nem a ti házatok és kibírni hazáig.

Bár persze attól függ milyen ház.Ha külön emelet meg minden,akkor nem gáz, de ha papírvékonyak a falak és a szomszéd szobában vannak a szülők,akkor elég gáz lenne egymásnak esni szerintem. Körülményektől függ..

2017. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Mi a csudáért lenne tiszteletlenség?
2017. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

A szülői házban nem lehet szexelni?

Ez nekem új dolog.

2017. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

Tekintsd úgy, mintha szállodában lennél!

Ott sem ereszti ki az ember a hangját, pedig biztos, hogy szinte minden szobában ugyanezt csinálják.

Ha csak annak a ténye zavar, hogy 3m-el arrébb, a fal túloldalán vannak a szüleid, akkor nincs mese, önmegtartóztatás, ... bár nem értem, hogy ennek mi lenne az értelme.

2017. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

És? nem ki lehet bírni azt az egy hetet?

Nagy dolog!! :D

mi egy hónapot is kibírunk...

23 L

2017. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem tiszteletlenség, főleg, ha nem is tudnak róla, de ha nektek kellemetlen az ő házukban csinálni, akkor ne csináljátok... egy hetet mindenki kibír. Főleg, ha amúgy együtt éltek. Legalább izgalmasabb lesz 1 hét múlva.
2017. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%

istenem nagy tragédia...együtt vagytok 2éve, azaz sülve főve...

és akkor azt az 1 hetet nem kibírjátok? jézusom, meg ne szakadjatok ha egy hétig nem tudtok egymáshoz érni.. :D

2017. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!