Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a csinos nők a csúnyább pasikkal?

Figyelt kérdés

Együtt vártam a vonatra egy csinos nővel Nem bámultam, nem stíröltem, tényleg csak rápillantottam, erre rám nézett.... nem épp kedvesen és egy másik ajtón szállt fel.

Utána mentem a vonaton és láttam, hogy ez a csaj az egyik ülésnél pakol le én meg közelébe ültem le, meglátott és gyorsan összepakolt és átment egy másik kocsiba.


2017. febr. 14. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
81%

Fuhh basszus annyira egy undok szemelyiseg vagy, nem is tudom miert a vilagra haragszol, amikor veled van a baj 36%-os. Te meg a megeroszakolt nonek is azt mondanad, hogy biztos felkinalta magat az altalad mondjuk jokepunek itelt elkovetonek.

Tenyleg lenyegtelen, hogy nez ki az adott ferfi, aki idegen not bamul, utana meg kovetni kezdni, az ne csodalkozzon a normalis emberi reakcion.

A kerdes is csak a "jajjjjj sajnaljuk szegeny csunya fiut" szanalom keltesre megy ra, meg persze a nok fikazasara.

2017. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
95%

"Egy jóképű pasi úgy csajozik, ahogy akar."


Igen épp ezért nem fog kihalt, hideg, mocskos sikátorokban lézengeni. Ne legyél már ennyire fogyatékos. Vagy neked személyes tapasztalatod ez? Ott voltál? Láttad?

Azért mert nem jár szórakozni..OMG ekkora baromságot. Akkor mondjuk felmegy egy társkeresőre, vagy felkeres egy ismerőst...


Amúgy változatlanul szánalmas vagy. Aberált veszélyes emberekről van szó, te meg itt is csak magadat sajnáltatod meg a jóképű férfiakat szidod. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Aki veszélyes az akkor is az ha jól néz ki, aki meg nem helyes még nem lesz automatikusan veszélyes csak mondjuk nem kéne nőket bántalmazni, meg vegzálni.

Vagy mi a problémád tulképpen? Nem jött be a legutóbbi mutogatósdi, meg szatírosdi?? Te tényleg nem vagy komplett.

2017. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
13%
Utcán ismerkedésről vajon hallottatok-e már? Az tipikusan olyan helyzet, ami jóképű férfitől jó dolog, rondától pedig zaklatás. Bár ugyanez a helyzet szórakozóhelyen is, ami szerintetek rendben van, de valójában az is csak egy jóképű férfitől van rendben. Bármit is hazudtok, ez a kettős mérce általános a női nem körében.
2017. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
96%

Istenem de ostoba vagy. Jóképűektől ismerkedés, nem jóképűektől zaklatás?? A mutogatás, dörgölődzés, követés, némán bámulás mióta utcán ismerkedés te ostobenkó??? ez ZAKLATÁS, ÉS ABERÁLT VISELKEDÉS tök mindegy ki csinálja nem érted??? utcán ismerkedés kb lehet az hogy megszólít egy lányt egy megállóban kedvesen, aztán hogy a lánynak tetszik e az illető, az már más dolog, nem ide tartozik. Ez utóbbi NEM ZAKLATÁS HANEM ISMERKEDÉS.

Hihetetlen, hogy ennyire ne essen le miről magyarázunk itt neked. Sajnállak az értelmi képességeidért, a savanyúságodért meg pláne.

2017. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
93%

Istenem, micsoda felháborító dolog, hogy egy szép/csinos nő nem akar ismerkedni egy ronda pasival. Mindjárt megsajnállak. De a csúnya pasi se a 90 kilós brünhildához megy oda, vajon miért? Nem, nem jár alanyi jogon mindenkinek nő/férfi, különösen nem szép. Ilyen hozzáállással meg max a két kezed marad.

De a kérdés nem erről szólt. A lány egyértelműen jelezte, hogy nem akar ismerkedni. Vagy azért, mert nem tetszett neki a srác (ez viszont alanyi joga, hogy döntsön) vagy valószínűbb, főleg egy csinos lány esetén, hogy kapcsolata van. Mivel ezt a kérdező nem tartotta tiszteletben, utána ment, a lány meg is ijedt vélhetően, hogy miért nem hagyja békén, odébb ült. Ennyi. Ez nem a csúnya pasikról szól, max annyiban, hogy nehezebb értik/fogadják el a visszautasítást.

2017. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
5%
Azért az nem meglepő, hogy aki csúnya, nehezebben fogadja el az elutasítást, mivel amikor százezredszer is ugyanez történik, nehezen emészthető meg. Nem jár mindenkinek nő, hát kössz. Mondjuk sajnos igaz. Ha valaki egy szint alatt van, akkor vége. Viszont nem kéne elvárni szerintem, hogy ezt mosolyogva megeméssze az ember, mert egyáltalán nem könnyű helyzet.
2017. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
0%
#54 Leesett már kezdetektől fogva, viszont tisztában vagyok vele, hogy ti nők mennyire nem ismeritek magatokat, és mennyit vagytok képesek hazudni akár magatoknak, akár másoknak. Utcán vagy tömegközlekedésen ismerkedni lehet visszafogottabban, lehet rámenősebben, de jóképűektől mindkettő jólesik, rondáktól mindkettő zaklatás, bármit is hazudsz. A kérdező példája nagyon messze van a zaklatástól, a ti szemetekben mégis annak minősül, mert nem néz ki jól. Ne mondd, hogy te a lány helyében egy jóképű pasitól is elmenekültél volna, mert nem hiszem el.
2017. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
93%

Nem érted, hogy ha valaki előveszi a farkát és a lábadnak dörgöli, az undorító és ijesztő, akárki csinálja?


Nem fogod fel, hogy ha egy idegen megijeszt, onnantól megszűnik pasikának lenni, szimplán támadó lesz?


Látszik, hogy fogalmad sincs, milyen nőnek lenni, akit követnek. Az az ember meg tud ölni, meg tud erőszakolni, verni. Olyankor senki nem azt akarja, hogy "juj, csak csinike legyen", hanem fight or flight van és menekül.


Vajon jóképű pasik miért nem dörgölik hozzád a farkukat? MERT TUDJÁK, HOGY RÉMISZTŐ.

2017. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
0%
Ki beszélt itt farokdörgölésről? A kérdező semmi ilyesmit nem csinált, és nem is tervezte, de jellemző, hogy ha ronda az illető, akkor egyből ilyesmire asszociáltok, míg ha jóképű, akkor eszetekbe sem jut.
2017. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
93%
De, mindenki erről beszélt. Mert nem tudhatod előre, hogy előkapja-e a farkát. Ha bámul és követ, igencsak előfordulhat. Jobb félni, mint megtámadva lenni.
2017. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!