Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a csinos nők a csúnyább pasikkal?

Figyelt kérdés

Együtt vártam a vonatra egy csinos nővel Nem bámultam, nem stíröltem, tényleg csak rápillantottam, erre rám nézett.... nem épp kedvesen és egy másik ajtón szállt fel.

Utána mentem a vonaton és láttam, hogy ez a csaj az egyik ülésnél pakol le én meg közelébe ültem le, meglátott és gyorsan összepakolt és átment egy másik kocsiba.


2017. febr. 14. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy irtak is. Megtortent eset , nem kitalacio. Elofordulhatott volna mashol is, de ahol bizonytalan ideig ossze vagy zarva egy legterben vaidegennekel az nyilvan egy tomegkozlekedesi eszkoz lesz. Nagy szamok torvenye...

Elegge szomoru, hogy ilyenen at kell esnem nekem es a tobbi notarsamnak is. Egyedul akkor jo ha a parom is velem van, mert akkor tuti nem er semmi attrocitas.

2017. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
-t
2017. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezt mondtam, félreértettél.


Azt mondtam, hogy aki valaha megbámult, mind átlagos kinézetű volt. Nem voltak se szuperpasik, se rondák.


A teljesen átlagos kinézetű emberek szoktak engem legalábbis megnézni. Valószínűleg azért ők az átlag, mert belőlük van a legtöbb. De ha elmosolyodtak volna, azon gondolkoztam volna, hogy együtt jártunk suliba?


Ha egy helyes pasi bámulna, az is megszűnne helyes pasi lenni abban a pillanatban, ahogy megbámul. Ted Bundy is elbűvölő volt. Nem értitek, hogy ha valaki megrémiszt, ott nincsenek csajok meg pasik, ott csak arra figyelek, hogy ne kövessen hazáig.


Mintha téged nézne egy nálad kétszer erősebb faszi mereven, pislogás nélkül. Nem arra gondolnál, hogy ki akar rabolni? Mert én arra szoktam.

2017. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%
Attol kell tartani aki ad ra okot. Ez nem az atlagos vagy csunya, jokepu pasikrol szol. Nagyon nem. A kerdezo gondolom akkor is megbamulhatta amikor mar ott ultek a vonaton, az ilyen igenis kiborito. En se tettem volna maskent, de nem is ertem ebbol minek csinal problemat a kerdezo. Legkozelebb ne essen ki a szeme es ne kovesse a noket.
2017. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen oké 23 amit mondassz, csak a rápillantás nem egyenlő a merev bámulással. Ha benne vagy a látóterembe, bizony egy futó pillantást vetek rád. Nem azért mer szeretném a buxádat vagy a "buxádat", hanem mert reflex. Hapsival ugyan ez.

30/f

2017. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
10%

Mindegy is. Legalább tudom, hogy mivel szórakozzak vonaton :D

30/f

2017. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, minden szembejövőre rápillantunk.


De arra nem gondolsz, hogy a kérdező talán nem az igazat mondja? Ha elsétálunk egymás mellett, és egymásra nézünk, az egy pillantás. De ha állunk és várunk, és tényleg csak egy pillantást vet rám valaki, olyan gyorsan kell odafordítanom a fejem, hogy kitörik a nyakam. Plusz "nem épp kedvesen" kell ránéznem, tehát folyamatosan néz, amíg ránézek, és eldöntöm, hogy vágok egy "nem kedves" arcot. Ha meg alapból nem kedves fejet vágott, akkor bárkire néz, azt nem kedvesen teszi.


"Utána mentem a vonaton"... ez meg kész. Ha valaki nem kedvesen rám néz, azt nem követem. Mondjuk alapból nem követek senkit, de na.

2017. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen azt hitte,hogy követed és megijedt.Nem vagyok egy bombázó,de én ilyenkor befosnék rendesen,hogy jó ég,mit akar ez a dilinyós. Bár ilyen veszély nem fenyeget,hála a jó égnek.
2017. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem vagyok egy fullos nő, de az még nekem is feltűnt h a csúnya pasik sokkal nyomulósabbak, néha szabályosan zaklatnak. Ezt magyarázza meg valaki h miért.
2017. febr. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
0%
Mert undorodnak a csúnya férfiaktól, még egy levegőt szívni sem hajlandók velünk. Nemcsak a csinos nők, hanem az átlagos vagy csúnya nők is.
2017. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!