Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a csinos nők a csúnyább pasikkal?

Figyelt kérdés

Együtt vártam a vonatra egy csinos nővel Nem bámultam, nem stíröltem, tényleg csak rápillantottam, erre rám nézett.... nem épp kedvesen és egy másik ajtón szállt fel.

Utána mentem a vonaton és láttam, hogy ez a csaj az egyik ülésnél pakol le én meg közelébe ültem le, meglátott és gyorsan összepakolt és átment egy másik kocsiba.


2017. febr. 14. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
88%

Utolso, nezz mar korul kicsit a vilagban! Annyi beteg ember van, sajnos igenis KELL a legrosszabbra gondolni, ennek semmi koze a feminizmushoz. En odaig eljutottam, hogyha pl. munkasokat latok vagy ciganyokat tuti biztos,hogy kerulok egy utcat, mert nem akarom hallgatni, hogy b**sznanak szet. Vagy a villamoson ahol mar szoknyat se merek felvenni, mert mar nem egyszer dorzsoltek magukat a fenekemhez vagy a combomhoz az undorito fajzatok.

Ha te is no lemnel es ilyeneket elnel at, te is 100x meggondolnad atmenjel e masik vagonba.

2017. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
100%
Minek kovetted a vonaton? :D En is arrebb ultem volna.
2017. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
1%
Ácsi leány! Gatyában, nem villamoson is hozzád tudja dörzsölni magát akárki ám. :D. Nevetségesek vagytok.
2017. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
13%
Persze tudjuk lányok, minden férfi potenciális nemi erőszakoló...
2017. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nem erről van szó. De ha pl meglátsz egy kóbor rotit, nem mész oda hozzá megvakargatni a füle tövét, hanem megpróbálsz észrevétlen maradni. Pedig nem mind agresszív ám, lehet, hogy amit látsz, az épp tök barátságos lenne. Mégse akarod megkockáztatni, hogy kiderítsd. Normális ember legalábbis nem tenné.

2017. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha éazrevette, hogy nézed, akkor nyilván feltűnően bámultad. Értésedre adta, hogy nem akar ismerkedni, másik ajtón szállt fel. Errw te követted. Szerinted ez normális ésbkicsit sem ijesztő? Aki meg itt feministázik, az a lányának is azt mondaná, hogy legyen bizalommal minden férfi iránt, és ha úgy érzi, hogy követik, akkor maradjon a seggén, ne üljön odébb, mert nyilván csak halucinál?
2017. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
100%

"Gatyában, nem villamoson is hozzád tudja dörzsölni magát akárki ám"


Ez igaz. De velem eddig csak tömegközlekedésen történt. Máshol nem állunk egymáshoz nyomva tömegben.

2017. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
100%

#14 Jó is látni, ahogy valaki az általánosító válaszok miatt kesereg egy eleve általánosító kérdés alatt...

Mondjuk mentségünkre szóljon, hogy legtöbbünkbe az apánk nevelte bele, hogy legyünk különösen óvatosak a férfiakkal.

2017. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a te esetedben már az is benne volt, hogy furán néztél, de általánosságban is igaz a dolog. Annyi, hogy nem csak a csinos nők csinálják ezt, bár legalább vannak kivételek is. 35 felett már normálisabbak lesznek, megszűnik a kivételezés.
2017. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem értem. Monda itt valaki, hogy a jó pasik nem néznek, az átlagosak nagyon ilyesztőek mert néznek a minap pedig láttam egy kérdést, ahol a kérdezőt legenetikai hulladékozta egy csinos lány. Azért montam, hogy nevetségesek vagytok, mert akkor alapjáraton minden férfitól félnetek kéne nem csak az átlagosaktól. Vagy nincs igazam ?
2017. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!