Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a csinos nők a csúnyább pasikkal?

Figyelt kérdés

Együtt vártam a vonatra egy csinos nővel Nem bámultam, nem stíröltem, tényleg csak rápillantottam, erre rám nézett.... nem épp kedvesen és egy másik ajtón szállt fel.

Utána mentem a vonaton és láttam, hogy ez a csaj az egyik ülésnél pakol le én meg közelébe ültem le, meglátott és gyorsan összepakolt és átment egy másik kocsiba.


2017. febr. 14. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
0%
Arra viszont még mindig nem válaszolt senki, hogy egy jóképű férfi miért ne molesztálhatna vagy támadhatna meg hasonló helyzetben. Róla miért nem feltételeztek ilyesmit, miért nem menekültök előle?
2017. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
83%

Írtam, hogy róla is feltételezném, Ted Bundy-t hoztam fel példának.


De velem olyan még nem történt, hogy helyes vagy ronda pasi követett volna. Mindig csak teljesen átlagos, hétköznapi férfiak teszik ezt.


Ha helyes pasik, 10 éves kislányok, vagy kóbor hörcsögök követnének, akkor félnék tőlük, de nem teszik. De tudod mit? Lehet, hogy követett helyes pasi. Csak a félelemtől nem az volt az első gondolatom, hogy helyes, hanem az ösztön, hogy meneküljek, kiirtott mindenféle női magazinos "hanyas ez a pasi" gondolatot.


Teljesen nem érted, azt hiszed, a zaklatásnak van szexuális vonzata. Innentől egy beteg állat vagy.

2017. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
90%

61#

Fogd már fel, hogy egy jóképű férfi is ugyanezt a reakciót kapná, ha így viselkedik, pontosan így, ahogy a kérdésben le van írva. Mert ez gáz, beteges. És képzeld, többször utasítottam vissza jó pasik közeledését is, mert van párom, nem akarok ismerkedni.

Ha tegyük fel, a lány egyedülálló és ismerkedne utcán /megjegyzem, ez ma már elég ritka, vadidegennel max a tini lányok mennek el/ akkor meg hadd döntse el, hogy kivel ismerkedne. Egy férfi sem úgy áll hozzá, hogy mindegy, csak nő legyen... nem is értem, mi evvel a gond.

A másik, ez a csúnya fiúk siráma. Az a baj, hogy annyira szánalmas, és nem a külsejük, hanem pont a viselkedésük taszítja a nőket. Sokkal kevesebb jóképű férfi van, mint átlagos/átlag alatti. Ha csak a külső számítana, már kihalás szélén lennénk. Ráadásul a nők szerintem a testalkattal szemben is megengedőbbek, és ha tartós kapcsolatot keresnek, sokkal több mindent figyelembe vesznek, mint a külső. De egyszerűbb sajnáltatni magatokat és a nőket hibáztatni. /jelzem, a párom pl. 175 centi, tehát nem magas, nem egy férfiszépség és átlagos alkat. Én mások által is szépnek mondott nő vagyok -nyilván nem szupermodell, de vékony, jó alakú, szép arcú, jól is öltözködöm- mégis őt választottam, mert magabiztos, határozott, jó humorú, van egyénisége. És nem az egyedüli vagyok, akinek ez számít, pont hogy a többséghez tartozom.

2017. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
30%

#63 Még mindig nem értem, mi a beteges abban, ha valaki megnéz egy lányt, vagy odamegy hozzá. Egyszerűen azért tartjátok ezt betegesnek, mert nem néz ki jól, aki csinálja, és legyen mire fogni az elutasítást.

Az utolsó bekezdésedtől meg nem szakadt le a plafon? Csak a külső számít nektek, semmi más. Rengeteg olyat látok, hogy egy értelmes nő összejön egy jóképű férfival, aki egy értelmes mondatot nem tud kinyögni, cserébe alázza, veri, csalja a nőt. Ronda férfit ellenben még soha nem láttam nővel, legyen akármilyen kedves, intelligens, humoros az illető.

2017. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
62%
Én feladom :D akkor tőrődj bele, ronda vagy, nem lesz nőd sose. Nyergelj át a férfiakra, mert ők különbek, nem számít nekik a külső. /remélem érted az iróniát ;)/
2017. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
71%
Utolso, O egy remenytelen eset. Annyira el van borulva agyilag, hogy nem kepes es nem is akarja felfogni mit irtunk neki, mar tobb oldalon keresztul. Egy szinten tole is menekulnek a nok(azt hiszem ezert is nyilvanul meg igy) csak nem felelmukben, hanem undorukban(-nem , nem a kulsodre ertem, hisz nem tudhatjuk, hogy nezhetsz ki) mert ez a gondolkodas es hozzallas a noi nemhez felhaborito, szanalmas. Tovabbra is elitelem azon ferfiakat akik barmifele modon de noket zaklatnak.
2017. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
31%
Szánalmas, ahogy itt vergődtök. Érvelni nem tudtok, csak hajtjátok a tipikus női hazugságokat, de közben tudjátok, hogy igazam van :) Erről ennyit, kívánok nektek minden jót, köztük jóképű zaklatókat :)
2017. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
64%
36%-os, én nem kívánok neked semmilyen zaklatót (pedig nyilvánvalóan fogalmad sincs arról, milyen az, ha zaklatnak), mert az engem ért traumák ellenére nem vagyok ilyen rossz ember, mint te.
2017. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
90%

Szánalmas, ahogy itt vergődtök. Érvelni nem tudtok, csak hajtjátok a tipikus női hazugságokat,


:D vicces hogy ezt pont te mondod te fogyatékos. aki itt nem tud érvelni az te vagy. Egy alap mondatot nem tudsz felfogni, és a zaklatást megfélemlitést egybemosod az ismerkedéssel. Mennyire kell elmeborultnak lenni ahhoz hogy valaki ilyen szinten legyen már? Nem tudom eldönteni hogy a saját anyanyelved nem megy ennyire vagy pusztán már magadnak hazudozol, hogy könnyebb legyen neked.

Szánalmas az itt te vagy egyedül....sebaj, menj ki valami sikátorba kövess egy lányt randomra aztán gyere vissza sírni hogy a nők milyen gonoszak :D :D ennyi ésszel szabadlábon....

De nem tudom mit magyarázunk még egy ilyen hülyének. Nem tudsz mást csak mantrázni az igazadat, de abba már bele, hogy mindaz nulla tartalommal bír.

Nem tudom hol látsz nőket verő férfiakat, jómagam nem proli körökben mozgok, tehát 1 db-ot sem láttam még sehol, de biztos erről is én tehetek :D de ez is milyen már, ha 1 férfi veri a nőjét akkor tuti az összes veri, kivéve az akinek nem jutott mert az tuti nem tenné...ajjh, azért örülök hogy még véletlenül sem fogsz szaporodni.

2017. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy úgysem fogtok igazat mondani még egy névtelen fórumon sem, nem is ez volt a célom, hanem az, hogy egy kicsit nézzetek magatokba, és gondoljátok azt, h basszus, lehet h tényleg így van. A habzó szájú reakciókból ítélve ez sikerült is :)
2017. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!