Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a csinos nők a csúnyább pasikkal?

Figyelt kérdés

Együtt vártam a vonatra egy csinos nővel Nem bámultam, nem stíröltem, tényleg csak rápillantottam, erre rám nézett.... nem épp kedvesen és egy másik ajtón szállt fel.

Utána mentem a vonaton és láttam, hogy ez a csaj az egyik ülésnél pakol le én meg közelébe ültem le, meglátott és gyorsan összepakolt és átment egy másik kocsiba.


2017. febr. 14. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
77%

#20 "az átlagosak nagyon ilyesztőek mert néznek"

Szövegértés egyes. A kapcsolat fordított. Nem az átlagosak ijesztőek, hanem akik ijesztőek azok átlagosak. Ne vakítson el a féktelen nőgyűlölet és a csalódottság.

És ahogy egy másik válaszoló említette, ez nem feminista propaganda, amit a női magazinokból olvastunk ki, hanem tapasztalat+nevelés. Igen, az apák arra nevelik a lányaikat, hogy kerüljék a veszélyes helyzeteket. Megdöbbentő, igaz?

2017. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
Rossz érzés fogta el a nézésedtől, ezért menekült tőled.
2017. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%

Szóval megbámultad majd követted és erre ő el mert ülni? Felháborító....


A feminista mániástól kérdezném, te találkoztál már vonaton szatírral, meg egyéb ilyen elborult elméjű alakkal? Én igen, és ezért nagyon is megnézem ki közelébe ülök le, és üres kocsiba pl soha...nem érdekel te mit gondolsz erről, és a szánalmas feminista kiáltásod sem,(nagyon fantáziadús vagy ha másba nem tudsz kapaszkodni egy ilyen kérdésben sem). Nem téged zaklatnak szexuálisan frusztrált alakok, hanem a nőket. Jah és még kihívóan sem néztem ki akkor, mikor ezek történtek.

2017. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
18%

Milyen követted? És ha ott akart felszállni ő is,és a csaj közelében talált magának helyet?


Valamelyik este jöttem hazafelé,buszról ugyanott szálltam le,mint egyik csaj. Mögötte mentem,mert ő előrébb szállt le,de ugyanarra mentünk ráadásul hazafelé.

Látszott,hogy folyamatosan nézett hátrafelé,gondolom azt hitte követem,vagy bármi.Pedig csak arra akartam én is hazamenni,és látszott az arcán a félelem.Pedig én aztán ijesztő sem vagyok,és követni se akartam,sőt nem is tetszett a csaj egyáltalán...

Aztán megállt egyszer csak,és én meg mentem tovább.

De azért nem mindenki akar bántani nőket,sőt én inkább figyelni és segíteni szoktam nekik,bár manapság már azt se nagyon engedik. :/

2017. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%

34 - a kérdező írta is "utána mentem a vonaton" .

Férfiként ezt sosem fogjátok megérteni. Inkább nézzen egy nő feleslegesen a háta mögé, legyen óvatosabb az idegenekkel a kelleténél, mert csak egy rossz döntés és az életébe is kerülhet. Ahogy került is már sok nőnek. A mai világban sajnos okuk van a nőknek az óvatosságra, ettől még tudjuk, hogy a férfiaknak csak kis százaléka potenciális erőszakelkövető. Csak hát senkinek nics a homlokára írva, ezért jobb az óvatosság.erre még rátesz, hogy utólag, ha bármi történik, megy az áldozat hibáztatása. Miért volt egyedül, miért nem nézett hátra, miért állt szóba idegennel, milyen ruha volt rajta, alkoholt ivott... stb. Ez van, szomorú, de ilyen világban élünk. Megjegyzem, alig van olyan nő ismerősöm, akit ne ért volna valamilyen (általában kisebb) szexuális atrocitás az élete során. Engem pl követtek, tapiztak le buszon és idesorolnám a kéretlen "hú de megb.sználak" füttyögéseket is. És nem minden nő ússza meg ennyivel.

2017. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
10%

35-ös.

Ilyenkor kell segítséget kérni a környezettől,vagy talán megkérni bármelyik férfi ismerőst,hogy ugyan kísérjen el titeket hazáig... de még ezt sem engedik a nők manapság,az a baj.

Pedig én mindig felajánlottam bármelyik nőismerősömnek,és igen nem idegen vagyok számára,ismerjük egymást jó ideje.Csak büszkék a nők,és nem akarják elfogadni inkább,vagy segítséget kérni nem akarnak ugyanúgy büszkeségből.

Pedig hidd el,sokkal kevesebb lenne az ilyen esetek száma,ha a nők félretennék azt a fene nagy büszkeségüket sokszor,és segítséget kérnének a környezetüktől.

2017. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

#34

Oké, hogy te nem akarod bántani a nőket, de értsd már meg, hogy ez nincs rád írva.

Én is be vagyok tojva, ha sötétben jön mögöttem egy pasi. Persze tudom, hogy 99% eséllyel rám se bagózik, csak épp arra van dolga, de attól még ott van a "mi van ha..."

55 kilós fiatal nő vagyok, egy átlag férfi kisujjal lenyomna, nem bízok abban, hogy majd jól megvédem magam, szóval úgy érzem, hogy természetes, ha van bennem némi félelem. Nyilván nem rohanok el sikítva és bőgve, ha meglátok egy hímnemű emberi lényt az utcán, de attól még vannak necces helyzetek, amikor meg tudok ijedni.

Ismét csak a kóbor kutyás példát tudom felhozni, ha megindul feléd egy ismeretlen, gazdátlan, nagytestű kutya az utcán, akkor valószínűleg te is beparázol, pedig azért sokszor nem támadni akarnak, max megszaglászni, vagy megnézni közelebbről, de attól még ijesztő, és az ember agyán igenis átfut, hogy "te jó ég, mi van, ha megtámad?"

2017. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

#36

Egyszerű tanácsokat osztogatni...

Egyrészt a zaklatók sokszor arra mennek rá, hogy még az "áldozat" érezze magát zavarban, ne merjen megszólalni. Ilyenek a tömött buszon/villamoson megjelenő, farokmutogató, maszturbáló szatírok. Kb mindenki tudja, hogy ellenük a legjobb, ha kb vidáman beszólsz neki valamit, de a gyakorlatban inkább csak megalázva érzed magad, és szeretnél megszűnni létezni.

Másrészt nem mindig lehet segítséget kérni. PL egyszer álltam egy idegen kisvárosban a buszmegállóban egyedül, mikor megállt egy autó, a fickó kérdezgetett, hogy elvigyen-e egy darabon, meg hogy közben milyen jót dumálhatnánk, közben meg verte a farkát. Mit tudtam volna tenni? Az üres utcán kinek szólok? :D Oké, hívjam fel a páromat, vagy fiú barátomat, stb. A legközelebbi ismerősöm olyan 30 km-re volt... Csak a fickó "jóindulatán" múlt, hogy nem rángatott be a kocsiba, és erőszakolt meg.

Vagy mikor sulis koromban, az üres iskolában taperolni kezdett a tanárom, akkor is kíváncsi lennék, hogy kinek szóltam volna. A falnak? Biztos segített volna.

2017. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

#36 "vagy talán megkérni bármelyik férfi ismerőst,hogy ugyan kísérjen el titeket hazáig"


Édes Istenem, nagyanyám szokott jönni ezzel az okossággal. Ő még abban a világban élt, ahol kisvárosban kb. semmit nem lehetett csinálni, ha valahova mentek akkor az egész család ment szekérrel. A piacon is csomó ember volt, semmi veszély nem fenyegette. Az egész élet egy merő mozdulatlanság volt. Ő nem érti milyen az, amikor az embernek sokat kell utaznia.


NEM tudok megkérni senkit, hogy kísérgessen engem 2x1 órán keresztül Budapesten, amíg A-ból B-be jutok és vissza, plusz várja meg, amíg elintézem amit akarok. A férfiaknak is van dolga, nem érnek rá engem kísérgetni. Plusz szegény apámnak három lánya van, három különböző városban tanulunk, nem tud ránk vigyázni. Kívánom neked, hogy legyen egy focicsapatnyi lányod, megnézném, hogy tudsz rájuk egyszerre vigyázni.

2017. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%
#36 persze, mint az a kislány, akit tavaly megölt a barátja, aki érte ment valami buliba, miután a többiek otthagyták. Ez nem büszkeségről szól... és nem mindig van kit ugrasztani, meg a helyzet sem olyan. Amikor a buszon letapiztak, és hangosan szóvá tettem, a pasi vigyorgott, leszállt a köv. megállónál, senki nem csinált semmit, elfordultak. Amikor egy aluljáróban követtek, senki nem volt ott, ha nem jön szembe egy pár, tuti nem úszom meg, a pasi visszafordult akkor. Tél volt, 5 óra, munkából mentem haza, nem kérhettem meg minden nap valakit, hogy kísérgessen. Na utána kerülővel jártam, inkább fél órával később érjek haza, de érjek haza épen.
2017. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!