Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a csinos nők a csúnyább pasikkal?

Figyelt kérdés

Együtt vártam a vonatra egy csinos nővel Nem bámultam, nem stíröltem, tényleg csak rápillantottam, erre rám nézett.... nem épp kedvesen és egy másik ajtón szállt fel.

Utána mentem a vonaton és láttam, hogy ez a csaj az egyik ülésnél pakol le én meg közelébe ültem le, meglátott és gyorsan összepakolt és átment egy másik kocsiba.


2017. febr. 14. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
12%
Akik azt írják, hogy menekült a lány, meg önvédelem, meg hasonlók, azok áruljanak már el egy dolgot: ha egy jóképű férfi csinálja ugyanezt, akkor miért nem menekülnek tőle?
2017. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy jóképű pasi csinálná, az elől is menekülnék. Minden nő szerintem, aki nem akar ismerkedni. Ha meg épp szívesen ismerkedne a nő, mert párkeresési fázisban van, akkor hadd tegye már meg, hogy megválogatja, hogy kivel. Ha egyértelmű jelzést ad /direkt másik ajtón száll fel/ a nő, és tegyük fel a jóképű férfi utána megy, akkor biztos lehetsz benne, hogy ugyanúgy "menekülne" arrébb. (Viszont jóképű férfiakra ez a viselkedés sokkal ritkábban jellemző, nem követnek lányokat, nem bámul zavarba ejtően, nem tapiz le idegen nőket tömegközlekedésen...stb.)
2017. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éves voltam, amikor zaklattak a buszon. kisvárosból kisvárosba utaztam, minden reggel ugyanakkor, ugyanazokkal az emberekkel. Egyszer felszáll egy alkoholszagú, ronda öreg pasi, aki elég hangosan is beszélt nekem, és mindenki csak nézett, de a sofőr, se a többi ember nem tett semmit. Mondom, nem volt tömött se a busz, látásból ismertek, akik rajta utaztak, mégsem érdekelt senkit, hogy molesztálnak egy 10 évest. Persze azóta is volt kocsiba invitálás, meg beszólogatás, füttyögés is. Ma vonattal utazom, a kaller általában nem szállítja le a jegy nélküli fura alakokat, meg hajléktalanokat. Nyilván fél az ember. Engem apám-anyám arra nevelt, hogy vigyázzak az idegenekkel, meg az olyanokkal is, akikben nem biztos, hogy megbízhatok. Az nem az én hibám, hogy ha tetszem valakinek, én sem szoktam másokat megbámulni, meg követni, más is képes erre.
2017. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%

vagy talán megkérni bármelyik férfi ismerőst,hogy ugyan kísérjen el titeket


ez aranyos, de ha pl egyetemről ingázó (legalább heti 2 út oda-vissza) lány vagy akkor megnézném hogy kisér valaki folyton haza. Vagy ha munkába mész és Bp-es bkv-zol, vagy bevásárolsz...ezek mindenhol ott vannak és nem csak éjjel. De mondjuk kedves hogy legalább benned felmerül ez.

2017. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
14%

"Viszont jóképű férfiakra ez a viselkedés sokkal ritkábban jellemző, nem követnek lányokat, nem bámul zavarba ejtően, nem tapiz le idegen nőket tömegközlekedésen...stb."

Egyáltalán nem ritkább, nem függ össze a kinézettel, csak éppen egy jóképű férfitől nem zaklatásnak számít, hanem határozott közeledésnek, amit viszonozni is szoktatok.

2017. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
95%

De utolsó összefügg. egy húú de jóképű pasi hol szorul rá arra hogy aluljáróban kövessen idegeneket, meg buszon tapizzon? Bemegy este valami bárba és hazavisz valakit.

Amúgy ritka undorító hozzáállás ez. Itt aberált emberekről van szó, te meg más külsejű férfiakkal példálózol. Ennyire ne legyél már frusztrált basszus, ez már szánalmas.

2017. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
92%

36%os, illene reagalni a felvetett problemakra, ugy mint: tobb norokonod van, ingazol, bevasarolsz, egyedul vagy es nem tudsz segitseget kerni. Ha nem tudod mit jelent az h egyedul ak segitek: megvan a Harry Potterbol az a resz amikor Harryt es Dudleyt megtamadjak a dementorok? Valoban jo lett volna ha Dumbledoretol segitsget tudtak volna kerni, de az igazgato ur eppen nem volt ott. Egyedul voltak.


A tenyekre eddig nem mondtal semmit, de azt meg tudtuk h irigykedsz masokra.

2017. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
94%

"ha egy jóképű férfi csinálja ugyanezt, akkor miért nem menekülnek tőle?"

Hát, a két példámban szereplő két pasi (a kocsiban ülő farokverő, meg a taperoló tanár) első blikkre kifejezetten jól néztek ki. Valahogy mégse volt kedvem hozzájuk a produkcióik után.

Nem tudom, honnn veszed, hogy csak a csúnya pasik zaklatása minősül zaklatásnak.

2017. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
0%

"egy húú de jóképű pasi hol szorul rá arra hogy aluljáróban kövessen idegeneket, meg buszon tapizzon?"

Egy jóképű pasi úgy csajozik, ahogy akar. Vannak olyanok is, akik így csinálják, pl. ha nem járnak szórakozni.


lollypop93, tanulj meg magyarul, mert nem értem, mit akarsz mondani, és a Harry Pottert sem láttam :(


"Hát, a két példámban szereplő két pasi (a kocsiban ülő farokverő, meg a taperoló tanár) első blikkre kifejezetten jól néztek ki."

Azért ez nem ugyanaz a kategória, mint amit a kérdező leírt.


Várom az újabb 0%-ot és az újabb hazugságokat.

2017. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak olyanok is, akik így csinálják, pl. ha nem járnak szórakozni."


Ott vagy velük a kihalt aluljáróban? Vagy mesélik neked a helyes pasik?

2017. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!