Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt közületek olyan, aki már több külföldi sráccal is lefeküdt (hetero kérdés)?

Figyelt kérdés

Mennyire volt más, mint magyar sráccal?

Milyen nemzetiségű srác volt, vagy voltak?

Hány éves voltál és mennyi a srác(ok)?


2017. febr. 21. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem a nőet,amikor ilyeneket kérdeznek. Milyen érzelemszegény életük lehet.
2017. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk en lennek franciaval es hollanddal na meg orosszal. Imadom ezeket a nyelveket.
2017. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Arabbal voltam, szenvedélyesebb volt, mint a magyarok akikkel együtt voltam. De szerintem sem származás függő, inkább csak így fogtam ki.
2017. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2%
mennyi kuvra
2017. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lefeküdtem egy spanyollal aki azt állította magáról hogy különleges spanyol módon szexel.A végén megkérdezem tőle mi volt ebben spanyolos? Erre felkiáltott Ollé! :)
2017. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!