Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 körüli szingli lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 körüli szingli lányok akik régebben egyedül vannak! Ti nem érzitek magatokat egyedül? Én most borzasztóan magányos vagyok.22N

Figyelt kérdés

Eddig szuperül elvoltam. Lefoglalt a suli teljesen. Aztán ahogy bejött a jobb idő, azóta egyre rosszabb a kedvem. Mennék mindenfele. Hiányzik egy kapcsolat, csak annyira nehéz megismerkedni normális férfival pedig nincsenek nagy elvárásaim. Bulizni nem igazán járok.

Lányok akik ilyen helyzetben vagytok, ti hogy bírjátok ezt az időszakot?



2017. márc. 5. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként érzem ugyanezt, csak azzal a különbséggel, hogy én nagyon válogatós vagyok. Tudtommal (és sokak szerint is) jóképű, férfias vagyok de nem volt sok barátnőm eddig. Vannak időszakok amikor nagyon jó lenne és másra sem tudok gondolni, aztán egyszerre elmúlik ez az érzés és nem izgat egyáltalán.


Ne feszülj rá... amúgy sem a te dolgod, hogy szaladj a férfiak után... Sokan vagyunk :)

2017. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem budapesti vagyok, de köszönöm azért:)


Nyilván azért nem jövök össze bárkivel hogy legyen valakim. Kell hogy megfogjon benne valami.

Utolsó válaszoló! Teljesen igazad van!

2017. márc. 5. 15:07
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálom kihozni a maximumot az egyedüllétemből. Bár társasági embernek tartom magam, hosszúra nyúlt szinglilétem alatt megtanultam, hogy a magány értékes és nem mindig helyénvaló, hogy alapvetően negatív jelentést csatolnak hozzá. Az unatkozó ember szenved a magánytól, de az alkotó természetű, önmagát feltaláló egyénnek ajándék a magával tölött idő. Persze nem jelenti azt, hogy néha nem nyomaszt, hogy a hatalmas ágyamon egyedül terpeszkedem és nincs aki hátulról átkaroljon, de nem görcsölök rá, kivárom, hogy jöjjön, akinek jönnie kell. Egyébként merrefele laksz?

21/L

2017. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 21 éves lány!

Igen én is úgy vagyok vele ha lefoglal a suli, készülök nyelvvizsgára stb stb. akkor nem foglalkoztat ez az egyedüllét.

Az ország keleti felében lakok, ide is járok egyetemre.

2017. márc. 5. 16:20
 15/16 anonim ***** válasza:

# 13 Ezt én sem tudtam volna szebben leírni, és nagyon egyetértek! Az egyedüllét is értékes, még talán értékesebb idő az önfejlesztésre. Társnak is akkor leszünk jók, ha egyedül megálljuk a helyünk.


22/F

2017. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ismerj meg engem velem nem fogsz unatkozni! ;)
2017. márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!