Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért él még mindig az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él még mindig az a sztereotípia, hogy akinek huszonévesen nem volt még senkije azzal valami gond van, nem lesz jó az ágyban és nem tudja, hogy mit kell csinálni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezeket a címkéket amiket hallok, olvasok sértőnek találom. Világéletemben úgy gondoltam, hogy egy párkapcsolat úgy a jó, ha nem egyoldalú, a két fél különlegesnek találja egymást, testileg-lelkileg kívánják egymást és nem kényszerből van együtt az egyik a másikkal. Férfiként én mindig ilyen nőt kerestem, csak nem találtam még meg.

Na most tételezzük fel összejöttem volna kényszerből valakivel mennyire lennék előrébb? Ettől most a tapasztalt, király, menő csávó jelzőt kapnám a béna szűz pojáca helyett? Mert lett volna egy pár ilyen esélyem, de mivel nem tetszett és nem akartam kihasználni ezért inkább vagy hagytam vagy csak barátságként folytattam tovább.

Voltak szüleim, jártam iskolában, vannak barátaim, nem elzárva éltem le az életemet tehát én úgy érzem, hogy a párkapcsolat se egy atomfizika ahol egy rendes párkapcsolatnál legalább 4-5 elfogyasztott ex kell. Hanem, ha megvan a kellő vonzalom, szeretet egymás között akkor nem hinném, hogy ex hiány miatt gond lenne. Nem akartam ilyen sokáig egyedűl maradni, egyszerűen így alakult az életem.


2017. márc. 10. 14:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%

#28

Persze hercegnő, higgy csak az álomvilágodban, és hogy a te embered nem ilyen :)


Épp azért van a nőjével aki nem vállalja előtte a véleményét, mert így tesz. Ha vállalná, a nő kidobná.

Nem mondhatja el egy férfi, hogy csak azért vette feleségül a nőt hogy az nehogy elhagyja, és amúgy a házasságot értelmetlen, mert akkor a nő elhagyná.

Na meg abból is nagy konfliktus alakul ki, ha bármilyen párkapcsolati kérdésben nem ért egyet a nővel. Húú mennyi ilyet láttam már. Ezért az okosabb, azt mondja amit a nő hallani akar, csak ott mondja az igazat ahonnan a nő nem tudhatja.

2017. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!