Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért él még mindig az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él még mindig az a sztereotípia, hogy akinek huszonévesen nem volt még senkije azzal valami gond van, nem lesz jó az ágyban és nem tudja, hogy mit kell csinálni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezeket a címkéket amiket hallok, olvasok sértőnek találom. Világéletemben úgy gondoltam, hogy egy párkapcsolat úgy a jó, ha nem egyoldalú, a két fél különlegesnek találja egymást, testileg-lelkileg kívánják egymást és nem kényszerből van együtt az egyik a másikkal. Férfiként én mindig ilyen nőt kerestem, csak nem találtam még meg.

Na most tételezzük fel összejöttem volna kényszerből valakivel mennyire lennék előrébb? Ettől most a tapasztalt, király, menő csávó jelzőt kapnám a béna szűz pojáca helyett? Mert lett volna egy pár ilyen esélyem, de mivel nem tetszett és nem akartam kihasználni ezért inkább vagy hagytam vagy csak barátságként folytattam tovább.

Voltak szüleim, jártam iskolában, vannak barátaim, nem elzárva éltem le az életemet tehát én úgy érzem, hogy a párkapcsolat se egy atomfizika ahol egy rendes párkapcsolatnál legalább 4-5 elfogyasztott ex kell. Hanem, ha megvan a kellő vonzalom, szeretet egymás között akkor nem hinném, hogy ex hiány miatt gond lenne. Nem akartam ilyen sokáig egyedűl maradni, egyszerűen így alakult az életem.


2017. márc. 10. 14:48
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#20 Igen ez így van. Mindenkinek más a személyisége mást szeret más indítja be a fantáziáját. Ezért csodálkozom az ilyen okoskodó, fontoskodó embereken, mintha olyan bölcsek lennének azzal a sok volt párkapcsolatuk miatt.
2017. márc. 11. 19:33
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
Ugye azt észrevetted kérdező, hogy egyedül te estél nekem durván és minősítgettél míg én egy rossz szót nem szóltam rád, csak elmondtam a véleményem? :) Én így látom, ezt le is írtam, pont. Egyetérteni nem kell velem, te feltettél egy kérdést, én megválaszoltam, hogy szerintem ez miért van és leírtam az én nézőpontomat. A reakciódat elnézve, pedig nem én vagyok a pszichopata :) Nyilván van sok olyan, aki ezt nem így látja, fogsz is ilyet találni biztosan, nekem és a férjemnek is más az elképzelésünk. Fogass el, hogy van ilyen.
2017. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
4%

#22

A férjed elképzelését nem tudhatod, mivel a férfiak mindig az asszonynak megfelelő szöveget mondják, ha az az asszony fülébe juthat.

Ezért is vannak nagy meglepetések amikor egy megbízhatónak hitt ivócimbora/kanbulitárs beszámol a nőknek arról amit a pasija mondott úgy hogy nem félt attól hogy ő megtudja ;)

2017. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell abból kiindulni, hogy minden kapcsolat szar és minden férfi egy hazug disznó :) Hál istennek vannak kivételek
2017. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
#24 De abból se kell kiindulni, hogy tapasztalatlan pasi béna, tesze-tosza, azt se tudja mit akar, úgyis megcsal stb. Akinek voltak kapcsolatai meg ügyes, jó szerető, tudja mit akar. Nem minden ilyen fekete-fehér, de úgy látszik ezt nem tudod megérteni.
2017. márc. 12. 16:25
 26/31 anonim ***** válasza:
Én ilyenekkel találkoztam. Attól még lehet, hogy nem mindenki ilyen, mondtam is, hogy nem. De akivel ÉN találkoztam, az ilyen volt. Ezt írtam le.
2017. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

#24

Nem abból indultam ki, csak ez tény, így szokott lenni, és így van amióta a nők válogatnak, és nem a férfiak :)

A férfi véleménye idomul a nőéhez, mert ha nem akkor jön a kérdőre vonás, és a kombinálás.


Dehogy disznó minden férfi, ezt benézted, mert férfi vagyok ;) A disznók aránya egyébként egyenlően oszlik meg mind2 nemnél, csak a reklám különbözik, hiszen egy nő világgá kürtöli ha átverik, míg egy férfi szégyenkezve tartja magában ha átveri egy nő.

Amúgy én is sok mindent nem mondok ki a nő társaságában, amit amúgy kimondanék/máshogy mondanám, és mindenkin látom mennyire máshogy beszél a dolgokról a nője társasában mint a "biztonságban" :)

2017. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
94%

Elsőre is lejött, hogy férfi vagy, ezért mondtam.


Az meg régen rossz, ha valakinek a haverjai jelentik a biztonságos légkört, nem pedig a párja társasága. Aki nem meri kimondani, vállalni a véleményét a nője előtt, az minek van vele?

Pontosan erre mondtam, hogy nem minden kapcsolat ennyire szar, vannak normálisan működők is.

2017. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
38%

"Párkapcsolati tapasztalat nincs, főleg azért mert mindegyik más, ami az egyikben működik, a másikban nem."

Ezzel mélyen egyet tudok érteni, pont emiatt pislogok értetlenül azon a hozzáálláson, amit többek között a 72%-os válaszoló is képvisel. Ő maga is leírta, hogy minden kapcsolatából mást tanult meg, magyarul hiába volt túl x emberen, az aktuális partnere mellett felmerült olyan probléma, amivel korábban még nem találkozott.

Nincs séma a kapcsolatok működésére, mindig az adott pasitól/csajtól függ, hogy mi a fennálló helyzet kezelésének a legideálisabb módja. Arra sincs szabály, hogy hány éves korig illik túlesni az első párkapcsolaton, mert mindenki más életet él más elvek szerint, és máskor talál rá a számára megfelelő emberre. Szerintem ez ennyi, fölösleges ítélkezni.

2017. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Valahol igazad van, voltam lánynál talán a huszadik, de nullát ért az ágyban. Olyannal is, akinek voltak párkapcsolatai, de halvány fogalma sincs azóta sem, mi is az, mikor két ember együtt él.

Vagy is, aki sokat szexelt, még egyáltalán nem biztos, hogy tud is szeretkezni. Aki volt már kapcsolatokban, egyáltalán nem biztos, hogy tud is kapcsolatban élni.

2017. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!