Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parkapcsolatban vagy hazassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parkapcsolatban vagy hazassagban elo nokre miert mondjak hogy 'mackonadragosok'ennyire nem adnak mar magukra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 19:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Már megint te. Nem unod még, kérdezőcske?
2017. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást netán?
2017. márc. 10. 21:29
 23/26 anonim ***** válasza:
88%
Én "mackónadrágban" vagyok itthon, miért, mit kellene viselni, farmert vagy talán kisestélyit? Nézzétek meg, szerintem ez egyáltalán nem egy slampos viselet: [link] Hasonlókat viselek én is, jobb fenekem van benne, mint a farmernacikba. Otthon a kényelem az első nekem is, és a barátomtól sem várom el, hogy kényelmetlen utcai ruhákban parádézzon. Aki igen, az elég éretlen. Egy bizonyos együtt töltött kor után már természetes, hogy fesztelenebbek vagyunk, mint amikor összejöttünk és még igyekeztünk a legjobb formánkat hozni. Mi 7 éve vagyunk együtt, és nem a legjobb, hanem a valódi formánkat hozzuk egymás előtt a barátommal. És ebbe igen, beletartozik az otthoni kényelem iránti igényünk.
2017. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Mi ez a jobb fenek szindroma ha melegito gatya van rajtatok csajok?de ha mondjuk El kell menni valahova akkor huzzatok a szatokat egybol elokerul a farmer meg mit tudom milyen hacuka. Ha ennyire jo a feneketek talan tobbet kene hordani hazon kivul. Egy ket fotot kuldhetnetek kivancsi vagyok nagyon ezekre a bomba popsikra :).
2017. márc. 11. 09:21
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, továbbra sem értem, neked miért fáj az, ha nem miniszoknyában pucolom itthon a krumplit...
2017. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nekem egyaltalan nem faj. Lehet a miniszoknyaban krumplit pucolo noke a jovo. :)
2017. márc. 11. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!