Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parkapcsolatban vagy hazassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parkapcsolatban vagy hazassagban elo nokre miert mondjak hogy 'mackonadragosok'ennyire nem adnak mar magukra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 19:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%

#9


Nekik megcsinálja a kertésze vagy asszony, hisz egyenjogúság van.

2017. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk le kell ugrani a kozertbe valami kis aprosagert akkor is marad a melegitonaci vagy valtotok?
2017. márc. 10. 20:08
 13/26 anonim ***** válasza:
7%

#10


Te még a kutyának se kellenél vagy csak egy papucs kisfiúnak nézz rá....ugye, hogy így van... semmi baj cica :D

2017. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

Én át szoktam öltözni, ha megyek valahova.


#11, ennyire frusztrál, hogy nincs kivel csinálni? :)

2017. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Haj nem kell itt a parade csajok, csak higgadtan.
2017. márc. 10. 20:13
 16/26 anonim ***** válasza:
44%

A közértben az a lényeg, hogy fizessél, nem az, hogy hogyan nézel ki. Mi, nagy bevásárlásra is elmegyünk szakadt naciba.

Kit érdekel, ki mit mond? Mindegy mi van a páromon, én tudom mi van alatta, kész.

2017. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
13%

#14


Na mi van? Kéne egy igazi férfi? Menj és cumizgasd a kisfiúdat :D :D

2017. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

Te jó ég :DDDD

Hogy összevesztetek már.

Persze, hogy az embernek van otthoni ruhája, sőt, egy rendes kapcsolatban nem azért tartja a férfi kívánatosnak a nőt, mert mindig szépen kiöltözik, tökéletes a haja és sminkel. :D Mindenki kócosan ébred.

Azokat, akik szülni is sminkben mennek, nem tudom hová tenni, de tovább megyek: van, aki azért nem szül, mert 'jaj, a terhességi csíkok és a plusz kilók miatt tönkremegy a kapcsolat'

A kirakatkapcsolat biztosan. :)


Mi még nem élünk együtt, de szoktuk fogadni egymást itthoni, akár kopott göncökben is, és még senki sem tette szóvá a másiknak. Nem érdekel, ennyi.


Munkahelyre, egyetemre, vásárolni csinosan megyek, de a lakásban nem fogok szűk farmerben és magassarkúban mászkálni. :"D Te jó ég.

2017. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
9%
Én momentán épl nem ilyen vagyok. 3 gyerek után pláne szeretném jól érezni magam a bőrömben. Mindig is fontos volt számomra a külsőm. Nem vagyok pláza cica. Egyszerűen csak ápolt és csinos. A férjemet sok sok év után,pedig zavarja. Nemhogy büszke lett volna rám. Azóta válófélben vagyunk...
2017. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik hogy nem kell itt balhezni de mindig megtalaljak egymast a kotekedok. Irjak le a velemenyuket es megvitatjuk.
2017. márc. 10. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!