Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok. Miért allergikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Miért allergikus pont nálatok a főzés?

Figyelt kérdés

Gyakran látok kiborulásokat ebben a témában és érdekelne, hogy ennek mi a konkrét oka. Egyszerűen a képzettársítás irritál, hogy nő-konyha, vagy nem szerettek főzni, nem tudtok főzni, nem dícsérik a főztötöket, sajnáljátok rá az időt stb. Kinél mi az oka.

Hogy elejébe menjek a személyeskedésnek, ellátom a háztartás női részét, mert megtanultam édesanyámtól és egyedül is élek.

Légyszi a kérdésre szorítkozzunk.


2017. márc. 13. 18:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretek fozni, macerasnak erzem az egeszet es feleslegesnek a raforditott idot mikor 10 perc alatt megeszem aztan. A parom szeret, tud, szakacs a szakmaja, altalaban o foz.
2017. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Egymagamra nem mindig szívesen főzök,de pl. a kedvesemnek sütök-főzök szívesen,ha látogat.Eddig nem panaszkodott.Természetesen tőle nem várom el,hogy pavlova tortákat süssön,meg stroganoffot rittyentsen,de ciki lenne,ha még a mirelitet se tudná olajban kisütni.Nem tudom,miért vagytok felháborodva,ha valaki azt mondja,hogy a pasija főz.Honnan tudjátok,nem-e szakács.Legtöbb sztárszakács az férfi,ha nem tudnátok.Szóval ez nem ennyire elkülöníthető dolog.
2017. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

nem jó érzés, hogy azért kellene főznöm, mert nő vagyok. miért úgy kérdezed, hogy pont nálatok?


egyébként jól főzök, és ritkán. a lehető legegyszerűbben. én se szeretem a sok előkészületet (mikor már a kaja készül, nem zavar, hogy figyelni kell rá, viszont olajban sült kaját nem csinálok egyáltalán.)


szerencsés vagyok olyan szempontból, hogy bizonyos kajákat én szeretek inkább csinálni, másfajtákat meg a barátom, ezért eszünk ilyet is-olyat is, és szeretjük egymás főztjét. emellett kenyéren is elvagyok sokáig.


szerintem amúgy az evés meg a kajakészítés nem a világ legnagyobb élvezete, ezért sajnálom rá az időt. néha viszont szívesen kísérletezek.

2017. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom eldönteni, hogy a férfiak pontoznak le, vagy inkább a nők, mert esetleg csípi a szemüket, hogy kiskoromban tanultam meg főzni... :D
2017. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, és őszintén kíváncsi, mi váltotta ki azt egyesekből, hogy de ez szar válasz volt.
2017. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted?

Már hogy az irritál, hogy nekem kell főzni? Abszolút semmi bajom nincs vele.

Hogy az irritál, hogy KIZÁRÓLAG nekem kell főzni? Azért zavar, mert egyenlőtlen, és kész. Különben is egyedül munka, kettesben móka.

(Igen, szívesen fúrok-faragok, bütykölök, cipekedek, ha épp arra van szükség - megelőzve a kérdéseket :D )

2017. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
6%

Ej-ej, ilyen régimódi dolgot kérni tőlük ami csak 1957-ben volt divat... Ejnye! Az a világ már elmúlt! Hiszen randizásnál a férfi fizet is elm... izé... vagyis kezdeményezni sem a férfinek kötelező mint akk... izé...


Szóval mindegy, bunkó vagy, a Dogmatikus Légió pedig fel fog koncolni.

2017. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%

Igaz nem nő vagyok (de még lehetek), de azért válaszolok.

30 éves férfiként már kb 10 éve önálló vagyok, magamnak főzök, vagy amikor kapcsolatban voltam, akkor exemnek is én készítettem ebédet/vacsorát. Ezek mellett takarítok, mosok, stb, tehát viszem a háztartást is. Mégsem jutott soha eszembe azt mondani, hogy azért nem főzök, mert nincs rá időm, vagy kedvem a sok munka mellett. Szerintem ha én meg tudom csinálni ezt, akkor a páromtól is simán elvárhatom (ha lenne épp), hogy ő is így álljon a dolgokhoz. Persze nem kell egész nap a lakást suvickolni, vagy épp főzni, de azért ne kelljen már hetekig szendvicsen élni. :)

De hogy a kérdésre is legyen egy válaszom: A mai világban már nincs hajlandóság arra, hogy főzzenek. Vagy megteszi a férfi, vagy ha el van kényeztetve valaki, akkor hozzászokik az étteremhez, vagy csak simán nem érdekli, lusta, és eléldegél akár száraz kenyéren is. Előző kapcsolatomban pl az volt a párom kifogása, hogy ő nem nyúl hozzá a nyers húshoz, mert undorító. Viszont süssem már meg neki, hogy ehessen. :D Így utólag belegondolva ez gáz. De hát a szerelem néha vak. És idióta is.

Sok nő alapból úgy áll a főzéshez, hogy unalmas, időpocsékolás, stb. Pedig lehet azt ketten is csinálni, akár borozgatva közben, akár intim dologgal megszakítani a főzőcskét. Ez csak hozzáállás kérdése.


30F

2017. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A képzettársítás irritál, hogy nők-konyha. Mert persze, egy felnőtt nő legyen képes gondoskodni magáról, és főzni magára, de ugyanez elvárható egy életképes felnőtt férfitól is, mert ULTRA GÁZ, ha valaki nem tud magáról gondoskodni, nem tud minimálisan főzni, hogy megetesse magát. És a képzettársítás azért b-sz fel, mert a férfiakat senki nem képzettársítja semmihez, ami amúgy meg alap életrevalóság lenne.

Én amúgy utálok főzni, sajnálom rá az időt, nem szeretek utána mosogatni, de csak szoktam főzni, mert szoktam éhes lenni, és ezek ellenére nem főzök pocsékul :D

2017. márc. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
14%

#19


Akkor viszont az is gáz, mikor a nő meghívatja magát? Hmmm-hmm, vagy az "más" az "nem ér"?

2017. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!