Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok. Miért allergikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Miért allergikus pont nálatok a főzés?

Figyelt kérdés

Gyakran látok kiborulásokat ebben a témában és érdekelne, hogy ennek mi a konkrét oka. Egyszerűen a képzettársítás irritál, hogy nő-konyha, vagy nem szerettek főzni, nem tudtok főzni, nem dícsérik a főztötöket, sajnáljátok rá az időt stb. Kinél mi az oka.

Hogy elejébe menjek a személyeskedésnek, ellátom a háztartás női részét, mert megtanultam édesanyámtól és egyedül is élek.

Légyszi a kérdésre szorítkozzunk.


2017. márc. 13. 18:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Sok nő alapból úgy áll a főzéshez, hogy unalmas, időpocsékolás, stb. Pedig lehet azt ketten is csinálni, akár borozgatva közben, akár intim dologgal megszakítani a főzőcskét. Ez csak hozzáállás kérdése."


mindennap? vagy minden másnap?:)

2017. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A képzettársítás zavar. Ezt leszámítva kifejezetten szeretek főzni, bár a magyar konyha nem a kedvencem. Ettől függetlenül örülök, hogy párom sem zárkózik el a dologtól, felváltva főzünk :) A mosogatást megoldja a mosogatógép, anélkül lehet morcosabb lennék, mivel azt kifejezetten nem szeretek.

Én is úgy gondolom, hogy egy férfinak is illik legalább alap szinten képben lennie ezzel a témával, tudja, hogyan kell ellátnia magát. És mivel ez is szóba jött: volt, hogy én hívtam meg páromat ide-oda, tehát én fizettem neki, és az ismerkedésünket is én kezdeményeztem ;) Nem várok el többet a másiktól, mint amennyit én is nyújtani tudok. Persze, van amiben egyikünk ügyesebb, gyorsabb, hatékonyabb, akkor vagy megtanítjuk rá a másikat, vagy azt megcsináljuk, míg a másik valami másban segít. A lényeg részemről leginkább a kompromisszum, és hogy nyitottak legyünk segíteni egymásnak, csapatként dolgozni.

2017. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#21

Nem én írtam, de akár minden nap / minden másnap. Miért, mi olyan fura benne? :D

2017. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én imádok főzni, és nincs vele sok pepecs... pontosabban olyat kell főzni, amivel nincs sok macera - pl. bedobod a sütőbe és sül.
2017. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#21


Akár minden nap. Akár óránként. Talán túl sok? :) Csak bírni kell a tempót. :P

2017. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!