Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ember nem a maga szerencséjének a kovácsa?

Figyelt kérdés

Annyi megkeseredett komment van itt! Az összes pasi szerint minden nő qrva, a nők szerint meg mindenki csak dugni akarja őket...

Úgy értem, idejön panaszkodni a fiú, hogy egy normális lányt nem talál, hogy mind csak a pénzét akarja, lenne inkább nő, akkor 20évig lenne egy gazdag pasi szeretője, aztán élne élete szerelmével... (ma a kérdések között szörfölve 3 külömbözö ilyen kommentet találtam, ilyen nincs..:D)

A nők meg, hogy mennyire sz*r nekik, el vannak nyomva, szexuális tárgyak... Mert megcsalják őket, a "kényszer-szex" fogalmával is nemrég találkoztam... Wtf? Egy párkapcsolatban ilyen?

Én egézséges önzéssel, és okosan élem az életemet, nincs olyan, hogy kényszer-szex, ha nem akarom, majd legközelebb, de iylen még nem fordult elő, ugyanis mivel nem pénztárca után megyek, akivel vagyok szeretem, és akarom is mindig :D

Tudni kell választani! Azt egyik minden nőt r*bancozó pasi se írja, hogy szemernyivel sem különb, hiszen állandó hímringyóként sertepertél a szombati diszkókban, vagy hogy a "normális" lánynak azért legyenek ha lehet 600 köbcis mellei...

Értitek :) Az emberek nem ismerik magukat, a korlátaikat, az igényeiket, és mindenki sz*rul érzi magát... hogy is van ez?


2010. máj. 10. 21:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Lehet nem ugyanazt olvastuk... 80%uknak 0-2 pasija volt =)

Az a baj, hogy annyira bele látnak az emberek mindent mindenbe, hogy igzuklegyen... félreértés ne legyen én is... de néha nem árt falba vernie kicsit az embernek a fejét, hogy tisztánlásson!

Nekem 1 pasim volt életemben, és nagyon sok barátnőmnek szintén! És mind szép, csinos, sőt okos lányok :)

Ezért nem értettem soha a pasikat, hogy miért ítélnek a diszkósq*rvák alapján, ez nem vall valami nagy intelligenciára. Ugyanígy ismerek rendes srácokat is, működik visszafele is a dolog...

2010. máj. 10. 21:46
 12/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,az a szomorú igazság,hogy manapság már nemcsak a diszkós csajok ilyenek,hanem a tinilányok 90%-a!!!Meg még azok is akik talán nem vallják be...
2010. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én már nem tudom,hogy mi a f.szom megy ebbe a világba.

20 éves vagyok,és nem találni egy normális lányt.

Nem vagyok se diszkók.csög,nem piálok,nem cigizek,nem nézek ki úgy mint egy ratyi,teljesen normális elvárásim vannak semmi extra...és semmi,le se szarnak...

(remélem azért érdemes még várni)

Am,a baráti körbe is ez van,senki nem talál magának senkit...aki normális azt még csak le se köpik...

Igazából szerintem elrohadt a társadalom,ezeknek a tartás meg az emberi érték lóf.szt se jelent..

Hozzáteszem, "férfi""társaim se semmik..ezek ahogy viselkednek szánalom..

2010. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Erről beszéltem, 21:53... igencsak nem 90%, aza 90%, de csak őket lehet észrevenni! És sajnos Téged már meggyőzni sem lehet az ellenkezőjéről, pedig ez senkinek sem jó...

Utolsó, igazad lehet, de mint írtam tudni kell keresni... ha férfitársaid se semmi, akkor ne is mindig csodálkozzanak ha nincs párjuk :)

2010. máj. 10. 21:57
 15/24 A kérdező kommentje:

Egyébiránt, én úgy gondolom, egymást rontják el a nemek.

Elvégre miért vannak r*bancok? Mert arra van igény. Mert azt keresitek. Én is gyakran járok szórakozni, ki is nézek valahogy, tapadnak a pasik, a normálisabbja szolidan le van vakarva, de néha megdöbbentő az, aki odajön, és szó nélkül megfogdos, vagy átölel... És az a szomorú, hogy bizony azért csinálja a szerencsétlen, mert ahhoz van szokva, hogy ez beválik...

Persze ez ugyanolyan frusztráló lehet a normális pasiknak, akiknek nem ez jön be olvasni, mint nekem, hogy "a nőknek a bunkók kellenek". Kinek kellenek? A Nőknek? A-a, kislányoknak, r*bancoknak talán... De sajnos sok pasi érzi úgy, erre van igény...

De ezek mindig csak a szélső esetek! Ezért nemértem én, miért előitéletesek az emberek. Ne mondja senki, hogy nem ismer sok normális csajt/pasit, mert ez bizony csak az illetőről szegénységi bizoynitvány.

2010. máj. 10. 22:01
 16/24 anonim ***** válasza:
Márpedig én nem ismerek normális lányt,ez az igazság!Talán te kedves kérdező,de téged még nem ismerlek:)
2010. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én normálisnak tartom magam, legalábbis bennevagyok a pasik által normálsiként jellemzett halmazban :) De ez a vicces, hogy sok barátnőm is! Nem csak 1-2 :) Ezért nem értettem ezt sosem.
2010. máj. 10. 22:08
 18/24 anonim ***** válasza:
De arra válaszolj,hogy ti hol bújkáltok?:)(normális lányok)
2010. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez nem fog segíteni, mint válasz, de fellelhetőek vagyunk mindenhol :D Suliban, egyetemen, utcákon, még (közhiedelemmel ellentétben) diszkókban is :)Egy "normális" barátnőm pl kutyasuliban szerzett magának "normális" párt, egy pedig fagyizóban =D

Próbálj külső alapján szelektálni, nemszép dolog, de én azt teszem :)--> nagy köves fülbevalós, festetthajú rozsaszínpólós menőcsávók kerüljenek =D

2010. máj. 10. 22:16
 20/24 anonim ***** válasza:
52%

Az a helyzet h ezek a srácok is csak sírni járnak ide h nem találnak rendes csajt, közben lóf@szt sem tesznek érte h találjanak. Az első is ül otthon...talán azt várja h becsenget hozzá 1 rendes csaj mint a régi reklámban Dobó Kata h szia, van még 1 pepsid? És neki lesz, és majd ásó, kapa, meg boldogan élnek míg meg nem halnak? Baromság! El kell menni, ha nem diszkóba vagy kocsmába, akkor csak szimplán mászkálni. Társaságba kell járni, vagy esetleg az érdeklődési körödnek megfelelő rendezvényekre, összejövetelekre, bármire. De tegyél is vmit azért h olyan csajt találj akit keresel. Én az utóbbi időben míg összejöttem bnőmmel, rengeteg csajjal ismerkedtem meg. Volt akivel randiztam is, volt akivel addig el sem jutottam, mert már korábban elég volt belőle, de volt akivel többször is randiztam. Mondjuk én eleve könnyen találok csajokat, mert gyakran ők maguk szólítanak le engem, meg írnak rám közösségi oldalakon. Hugi 1ik bnője is úgy szerezte meg a számom, máig nemtom ki adta meg neki, mert húgom állítja h ő nem. Szal fogjuk rá h könnyű helyzetben vagyok csajozás terén. Mégsem ülök itthon és várom h a csajok sorszámot tépkedjenek az ajtó előtt, hanem igenis eljárok, igenis ismerkedek neten is mikor a gépnél ülök, és teszek azért h olyat találjak akivel meg tudok elégedni. A többit meg le lehet koptatni, nem kell arra sem fogni h azért nem ismerkedik vagy randizik ennyit vki, mert később nem akarja megbántani. Titeket is bántottak már meg elegen, ne legyetek már gyávák. Meg le lehet vkit úgy is rázni h az ne legyen bántó. Tehát siránkozás helyett inkább kerítsetek legalább heti 1 újabb ismeretséget, azzal sok tapasztalatot is szerezhettek, miután könnyebb lesz gyorsabban kiismerni azt akivel találkoztál. Úgy meg hamarabb eldönthető kire érdemes nagyobb figyelmet, több időt fordítani. És ha 100csajon túl vagy, és még csak jelét sem láttad annak h vmelyik tényleg neked való, akkor kezdhetsz elkeseredni, bár én szem nem 100csajon estem túl...na de mind1 is, a lényeg h senkinek sem kell 1 síró srác, úgy meg főleg nem ha nem is lehet találkozni vele a házon kívül. Tegyetek magatokért légyszives! Ennyire töketlenek nem lehettek!


"életművész"

2010. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!