Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ember nem a maga szerencséjének a kovácsa?

Figyelt kérdés

Annyi megkeseredett komment van itt! Az összes pasi szerint minden nő qrva, a nők szerint meg mindenki csak dugni akarja őket...

Úgy értem, idejön panaszkodni a fiú, hogy egy normális lányt nem talál, hogy mind csak a pénzét akarja, lenne inkább nő, akkor 20évig lenne egy gazdag pasi szeretője, aztán élne élete szerelmével... (ma a kérdések között szörfölve 3 külömbözö ilyen kommentet találtam, ilyen nincs..:D)

A nők meg, hogy mennyire sz*r nekik, el vannak nyomva, szexuális tárgyak... Mert megcsalják őket, a "kényszer-szex" fogalmával is nemrég találkoztam... Wtf? Egy párkapcsolatban ilyen?

Én egézséges önzéssel, és okosan élem az életemet, nincs olyan, hogy kényszer-szex, ha nem akarom, majd legközelebb, de iylen még nem fordult elő, ugyanis mivel nem pénztárca után megyek, akivel vagyok szeretem, és akarom is mindig :D

Tudni kell választani! Azt egyik minden nőt r*bancozó pasi se írja, hogy szemernyivel sem különb, hiszen állandó hímringyóként sertepertél a szombati diszkókban, vagy hogy a "normális" lánynak azért legyenek ha lehet 600 köbcis mellei...

Értitek :) Az emberek nem ismerik magukat, a korlátaikat, az igényeiket, és mindenki sz*rul érzi magát... hogy is van ez?


2010. máj. 10. 21:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Életművész, PONTOSAN erre gondoltam :)

Mármint, hogy tenni kell érte, nem siránkozni, hogy rossz a felhozatal, meg stb... =)

2010. máj. 11. 17:13
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,ezt a kérdést és a válaszokat nézd meg!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__85244..

2010. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Most komolyan, te tényleg nemlátsz az orrod hegyénél tovább? :) Itt semmi gáz válasz nincs, csak normálisan el kell olvasni végig őket... :D

Mindegyna :) Ez is a kérdésemhez tartozik... hogy az emberek sajnáltatják magukat, és keseregnek, csak a rosszat látják!

2010. máj. 12. 16:07
 24/24 anonim ***** válasza:
2010. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!