Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Az ilyesmi alkatú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az ilyesmi alkatú nők miért nem tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 15. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
33%

#57

Nem is az a lényeg, hogy valaki betegség miatt hízik-e. Mert én pl nem. Egyszerűen csak ez a sok tartósítószer, hihetetlen mennyiségű mű kaja, amit -félreértés ne essék - nem a mekiben eszek meg, mert mondjuk ott életemben vagy kétszer ettem, ezek a génkezelt alapanyagok, adalékanyagokkal telenyomott kaják olyan hatással vannak a szervezetemre, hogy minden gramm megragad rajtam. Extrém módon tudok hízni, és nekem mondhatja bárki, hogy óó csak picit kevesebb cukor, azt' még le is robban rólam a zsír, de ezeknek az embereknek halvány fogalmuk sincs arról, hogy egy ilyen alkatú ember, mint én hogyan táplálkozik ahhoz, hogy viszonylag vállalhatóan nézzen ki. És ez nem panasz, csak nem bírom az ostoba általánosítást.

2017. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
0%

Tetszik, még így is, mert olyan szerencsés hogy az anyag jól oszlik el rajta, de sajnos kevés nő ilyen szerencsés. De azért elvinném magammal biciklizni, mert a túlsúly nem egészséges... magamban már a kicsi túlsúly sem tetszik.

Lehet lepontozni, de a dolgok attól még nem változnak.

2017. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
27%

# 61


Ha adalékokkal teli moslékkal tömöd magad, akkor undorítóan táplálkozol, attól még, hogy nem a mekiben eszel.

Ilyen ócska kifogást sem hallottam még soha. Amúgy kizárólag a kalóriatöbblet hízlal. Többet eszel, mint amennyit felhasználsz, és ha extrém hízékony vagy (zsírosodásra hajlamos), akkor valószínüleg teljesen rosszul táplálkozol, rontod az inzulinreceptorok érzékenységét. Olyan NINCS, hogy valaki egészségesen, mértékkel, tudatosan táplálkozik és elhízik.

2017. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, nem azért, hogy a korábban felszólalót védjem, de lássuk be, amit a boltban vásárolsz, 99,9%-ban van benne színezék, adalékanyag, vagy egyéb szemét. Nem mindenki teheti meg anyagilag, hogy biokaján és természetes kitudjahonnan beszerzett csodacuccokon éljen, mert lássuk be, minden, ami "fitt", "kalóriacsökkentett", netán "bio" vagy "xy-mentes", az háromszor annyiba kerül, mint a hétköznapi kaják. Kivétel nélkül.
2017. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem az adalékanyagos ételeknek semmi köze a nemfogyáshoz. Diétáról volt eddig szó, de mozogsz is mellé? Ki állította össze az étrended?


Rengeteg szegényebb ember nem engedheti meg a bio ételeket, mégis ritka az elhízott, mert nem fogyasztanak túl sok ételt és mellé fizikai munkát végeznek.


Én is világéletemben(gyerekként is) gyorskaját és konzerveket ettem(nyilván a konzerv zöldborsóra és a bolti csirkére gondolok mondjuk és nem egy üveg tartósított eperlekvárra vagy nutellára), de minden kevésbé gazdag városlakó ezen nőtt fel és mégsem túlsúlyosak. Vidéken pedig ott a frissen vágott disznó és frissen kopasztott csirke kerti zöldséggel, mégis ugyanúgy megtalálhatók a túlsúlyos emberek ott is.


Erre fogni nevetséges a súlytöbbletet, szerintem le is zárhatjuk azzal a dolgokat, amit az egyik hozzászóló mondott.


Hozzáértő által kialakított és betartott étrend és mozgás mellett olvadnak le a kilók az emberről. (Rólam is szépen lement majd 10kg)

2017. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
31%

#63

Hogy te funkcionálisan analfabéta vagy, az a te dolgod. Hogy mindemellett ostoba is, szintén a te ügyed. A mai élelmiszerek úgy 95%-a emberi fogyasztásra alkalmatlan.. Elhiheted, hogy jobban képben vagyok a táplálkozással, mint te. De most már legalább tudjuk, miért nézik le a kövéreket..

2017. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
Ez a kép agyon van retusálva. Derekán, combján, arcán látszik "vékonyítva" van. Valóságban nem így nézne ki.
2017. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

Bocsi, de talán te is élelmiszermérnöki diplomát szereztél? Esetleg orvosi végzettséged van? Vagy netalántán személyi edző vagy?


Nyilván jobban értesz hozzá..


Ennyit a sztereotípiákról. Kövér, kisebbségi komplexusos sértegeti a többit és különbnek tartja magát, mert már olvasgatott és kipróbált ezt azt.


Senki nem mondta, hogy bálna, senki nem mondta, hogy disznó, de te nekiállsz sértegetni a másikat, ahelyett, hogy érvelnél vagy alátámasztanád az állításod linkekkel a szakirodalomból. Az intelligencia hiányával itt csak nálad van gond, rosszindulatú vagy és az idegeid is gyengék.


Nyilván mindenki tud fogyni ugyanazzal a módszerrel, csak te nem. Diéta és mozgás. Mindenki ezt csinálja és mindenkinek bejön. Még a pajzsmirigyproblémásnak is javítja az állapotát, ha megdobják egy kis extra hormonnal mellé.


Nálam itt vége is a dolognak.


A hozzászólásaimban egy rossz szó nem volt a kövérseg ellen, szerintem szexi az elhízottság is, amennyiben valóban kiemelik az elhízott testet és nem elrejtik fűzők, smink, photoshop és pózok mögé. Az viszont nevetséges, hogy a léteznek olyan emberek, akik egészségesek, csak nem tudnak fogyni olyan módszerekkel, amiket szakértő állított össze. És ezt az élelmiszerekre fogni, amit többmilliárd ember ugyanúgy elfogyaszt, sőt rosszabbakat is esznek egyesek, na az kész vicc.

2017. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

De most tényleg azon megy a vita, hogy kinek mi tetszik?

Az ilyet nem igazán lehet indokolni, hogy miért tetszik ez és miért nem a másik. Ez belénk van kódolva, így van és kész.

Én plus size vagyok, de eszembe nem jutna soha másokra haragudni azért, mert nekik nem tetszik a testem.

2017. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Na a #62-ben jól le lettem pontozva mert megírtam a véleményem. Hátha így felpontoznak, és visszahozhatom:

Ronda dagadt nő fúúúúúj annyira zsíros hogy saját gravitációja van, már pályra lehet állni körülötte. Blöeeeeee hurr hurr!

2017. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!