Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Az ilyesmi alkatú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az ilyesmi alkatú nők miért nem tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 15. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
90%

Ez kb olyan, hogy te nem szereted Picassot, mert nem művészet véleményed szerint amit csinál. Erre én elráncigállak egy kiállítására és felszólítanálak, hogy márpedig tetsszen neked, mert ha nem akkor egy undoríto sötét bunkó proli vagy. Szerinted ez így működne ? :D Nem hiszem, hogy így gondolod.

30/f

2017. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim válasza:
Elszomorító ez az ítélkezés. Hasonló karakterű lány vagyok, pajzsmirigy problémával. Hónapokig jártam edzőterembe, egészségesen étkeztem, de semmi változás nem volt. Persze egyszerűbb először ítélkezni....
2017. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
0%
Én személy szerint nem ítélkezek senki felett, se a kövérek, se a soványok felett, nem is szoktam senkit megbántani a testi adottságai miatt, ugyanúgy elbeszélgetek vagy elhülyéskedek egy kövér emberrel is, mint bárki mással, csupán szexuálisan nem vonzanak a teltebb nők.
2017. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
Ilyen alkatú nőknek 90%-ban van párjuk ,a maradék 10-nek meg nemsokára lesz,szóval nem értem a kérdést..
2017. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:

Van Gogh meg kattant volt szegény, de az ő képei sem tetszenek. Munkácsy képei tetszenek. Ugyan úgy nem tehetek róla, ahogy Van Gogh sem a kattantságáról, meg te sem a betegségedről. Ez nem jelenti azt, hogy bárki is elítélne bárkit, vagy paraszt vele, csak nem akar vele párkapcsolatot, mert nem tetszik neki. A kérdés az volt, hogy miért nem tetszenek az ilyen nők, a kérdésre pedig nyilván nem azok válaszolnak akinek az ilyen nők nem tetszenek mivel nem hozzájuk szólt a kérdés.

Olyannal kell ismerkedni akinek ez a zsánere ha már kapcsolatban vagy, nem mindegy, hogy ki csorgatja a nyálát aki nem a párotok ?

30/f

2017. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
58%

#50

Klassz, hogy ilyen tájékozott vagy, bár nekem nincs szükségem a tanácsaidra. Igazából engem csak az szokott elszomorítani, mikor egy telt nőre ránéznek az emberek, és ugyanazt gondolják, mint a KFC csirkés hozzászóló, miközben én pl utoljára karácsonykor ettem csokit, mégis úgy lennék beállítva általa, mint egy hízó disznó, pedig ha tudná... Én sosem értettem, hogy tud valaki egy fotóról ítélkezni ahelyett, hogy meggondolná, miket beszél.

2017. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
64%

#56


Figyi... roppantul sajnálatos, ami veled történik, de bizony ebben azok a ludasak, akik pajzsként (más-, és önáltatásként) takaróznak eü-problémával, merthogy akkor megússzák a negatív kritikát, sőt, még sajnálatot is ki tudnak csikarni, lásd áldozatmentalitás...


Mert hát az egy rossz vicc, hogy népBETEGSÉGnek nyilvánítják az elhízást. Holott nem a súlyprobléma a népbetegség (ha már...), hanem az azt kiváltó örömpótlék-zabálás, vagy a lustaság/trehányság, illetve (SzVSZ) a kedvenc vesszőparipám: a mindent-nekem-egoizmus.


Szóval ha - hasamraütök - huszadennyien vallanák magukat betegnek (értsd: csak a valóban anyagcsereproblémások), a ti életetek is könnyebb lenne, hidd el.

2017. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
21%

Én vagyok a csirkés hozzászóló.


A pajzsmirigyproblémás lánytól kérdezném.


Szerinted az elhízott emberek hány százalékát érinti a pajzsmirigyprobléma?


Jelentéktelenül kis részét. A legtöbben ettek, mert jó volt, ettek, mert szomorúak voltak, ettek, mert terhesek voltak, ettek, mert magányosak voltak. És persze nem mozogtak semmit.


Ha nem rád tartozik, ne vedd magadra. Én is tartozom egy kisebbséghez, de ha sorolja valaki a rossz oldalunkat, én egyszerűen nem veszem magamra, mert nem érint.

2017. márc. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
Kérdező felesleges ilyen kérdéseket feltenni.Ez semmi másra nem jó, mint az emberek gúnyolódására, lenézésére, megvetésére, sértegetésére a kövérebb emberek felé.Nézz körül az oldalon, sok ehhez hasonló kérdés van, és a válaszok sem szólnak másról, mint az élvezetből írogatott bálnázás.Ennek sok értelme nincs.
2017. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

újra megnéztem, még mindig bejön :D


24F

2017. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!