Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Az ilyesmi alkatú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az ilyesmi alkatú nők miért nem tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 15. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 Szergej55 ***** válasza:
46%
Kövér. Ne félj, a dolgokat nevezzük a nevükön.
2017. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
61%
nem értem mit problémázol. A kövér nők is a vékony pasikra mennek, sikerrel. A kövér férfiakra nem megy senki.
2017. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
16%

Mert először is ez egy debella.

Másodszor meg ha leöntenéd egy vödör nitrohígítóval, továbbá eltörnéd a fotóboltos két kezét, akkor piszkosul látszódna, hogy az a test csak a képen látszik úgy, mint aminek annyi az összes hibája, hogy túlsúlyos. Nem, nem annyi. Meg kell nézni néhány hasonló alkatú, hasonló korú nőt a strandon, azt' abból kábé kijön, hogy mennyire lehetett ez a modell is hurkás testű, narancsbőrös, lógó ezű-azú... Vagy még jobbat mondok: meg kell nézni pár tíz-húsz évvel öregebbet, ugyanilyen paraméterekkel (és akkor megengedő voltam, mert ugye mindenki szed föl súlyt és aki huszonévesen kövér, az idővel sokkal tovább hízik, mint aki huszonévesen gizda volt)!


Szóval én nem azt mondom, hogy nem lehetne döngetni egy ilyen testű nővel, de hosszú távra nem terveznék...

2017. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

#43


A kivételt erősíti pártucat emeber akiknél pont fordítva van.

2017. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem tudom kérdező, én is molett vagyok, utánam fordulnak mindenhol a férfiak, bokolnak nekem sokszor, szerintem a férfiak szeretik az ilyen hölgyeket. Elégedett vagyok magammal, és a legfontosabb, EGÉSZSÉGES vagyok. Semmilyen egészségügyi problémám nincs a túlsúlyom miatt. Van férjem, ő úgy imád ahogy vagyok, és gyűlölné ha lefogynek. A férjem is egy picit pocakos, de ő inkább átlagos testalkatunak mondható. Egy molett nő is tud nagyon csinosan öltözködni, és hiaba vagyok túlsúlyos, nincs narancsbőröm erre figyelek. Regen volt de mára mar nincs. Járok szoliba, kozmetikushoz, fodrászhoz, kormoshoz. Szerintem ezek az apró dolgok is számítanak a férfiaknak.

Azért mondjuk én is látok nőket az utcán akik molettek, és borzasztóan igenytelenul oltozkodnek... Találkoztam mar olyannal is aki büdös volt, na ez nem, bármilyen alkattal rendelkezzen egy nő, legyen igényes és a testalkatahoz méltóan oltozkodjon, legyen szep a haja, legyen tiszta, ez az alap ami elvárható egy nőtől! Mindenkinek van elvárása, miért ne lehetne? Ha nekem nem tetszett volna a férjem külseje, akkor valószínűleg nem randiztunk volna anno. És persze fordított esetben is ugyanez állt volna fent.

En pl imádom a férjem arcát... Gyönyörűek a fogai, nem sokkal magasabb nalam, nem szeretem a nagyon magas férfiakat. (Mert en alacsony vagyok) nem vékony! Én pl sose jottem volna ossze egy nagyon vekony pasival, nem szeretem, nem tetszik, szerintem nem férfias. A nagyon izmos pasi se tetszik. Ahogy a férjem kinez az tökéletes. :) de ő Se jott volna ossze vékony lánnyal, kifejezetten a molett nőket tartja noiesnek. Nagy mell,nagy combok. Ízlések es pofonok, ha valakinek nem tetszik hát ez van, nem baj nem kell nekem sem ítélkeznek felette es neki Se kötelező felettem.

2017. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
49%

Én azt nem értem, hogyha ilyen szépen felvállalják magukat a dagi nők, miért kell vékony arcú modellt hozzá választani és miért kell karcsúsító pózokba beállni? A legtöbb nő arcra és tokára is hízik. Ha a teste dundi, és reklámozzák, hogy ez is szép, akkor a dundi arcot miért nem?


Miért nyújtják az alakját?


A retusálást még megértem a bőr hibátlansága miatt, na de az úszógumik, rengő háj a karon, toka az arcról hol marad?


Utálom az egész plussize dolgot, ennél nagyobb képmutatás nem létezik.


"Karcsúsítsuk a kövéreket is"


Pf. És igen, sok kövér nőt láttam már, egy csomót ismerek, de nem csak a narancsbőrt retusálták le a képről. Az egész úgy van beállítva, hogy vékonyabbnak tűnjön. Ha valóban a kövérséget ünnepelnénk, a nő fotelban ülve görnyedne és enné a csirkeszárnyat. Ja, hogy a kövérség mégsem szexi?

2017. márc. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
36%
A kövérség soha nem is volt szexi, de az sem szexi ahogy én kinézek...ropi gyerek.
2017. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
46%

#46

Több oka is van annak, hogy a molettséget/teltséget/kövérséget, nevezd, aminek akarod hirdetik.


1. A magadfajta suttyók azt gondolják, hogy minden túlsúlyos, molett ember zsírban tocsog, zabál, még meg is hempereg a zsírban, hátha a bőrén át is bejut a kalória a testébe. Az eszetekbe sem jut, hogy mondjuk 5 kiló mínuszban mi munka és lemondás van. Ráadásul annyira ostoba vagy, hogy még azt se tudod, a csirkeszárny egészséges, és k**ra nem hizlal..


2. Továbbá azt is gondolja a hozzád hasonló barom, hogy a telt/molett stb nőknek csak zsákruha jár, igényes öltözködés nem, smink, ízléses hajfestés szintén tabu, mert a kövérség nem szexi.


Szerintem meg tudod, mi a szexi? Ha valaki elgondolkozik, mielőtt beszél vagy ír valamit. Na, az nagyon vonzó tud lenni.

2017. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
53%

A kfcs csirkeszárnyra gondoltam.


Ó kérlek mesélj, mégis mitől plussize egy nő, ha nem a zsírtól? Az izomtól? Vagy azt testépítőnek hívják ugye? Hogy kerül a zsír a szervezetébe? Teleportál? Magábaszívja a napsugarakkal?


Szerintem járnak nekik a szép ruhák, de a ruha nem attól szép, hogy karcsúsít. Ha menő kiemelni a telt nők testét, akkor emeljék is ki, ne összehúzzák és nyújtsák, hogy karcsúnak tűnjön, ami nem az.


Kiretusálják a hurkáit, vékony arcú modelleket választanak, pedig ritka, ha valaki arcra/tokára nem hízik, csontosítják az arcát pirosítóval, alakformáló ruhákat kap.. beállítják abba a pózba, ahol letagadhatja a kilók felét és karcsúbb a dereka/combja. Hát hol van itt a plusz kilók elfogadása? Minden mozzanat arról szól, hogy vékonyabbnak tűnjön, nem arról, hogy a dagi test dagin vonzó.


Ha nem látod az ellentmondást, bizony a te iqddal van baj.


Én egyébként vonzónak tartom az elhízott testet is, szóval melléfogtál, simán megértem, ha valakiben szexuális vonzalmat ébreszt, ha ellepi a karját az ellenkező nem 2 hurkája.


De telt nőket vékonyabbnak láttatni nem jelenti a teltség elfogadását.

2017. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

"1. A magadfajta suttyók azt gondolják, hogy minden túlsúlyos, molett ember zsírban tocsog, zabál, még meg is hempereg a zsírban, hátha a bőrén át is bejut a kalória a testébe. Az eszetekbe sem jut, hogy mondjuk 5 kiló mínuszban mi munka és lemondás van. Ráadásul annyira ostoba vagy, hogy még azt se tudod, a csirkeszárny egészséges, és k**ra nem hizlal.. "

A csirkeszárny valóban nem hízlal. Igazából nem jár sok melóval 5 kg minusz. 2-300 kc-al kell enni kevesebbet mint amire szükséged van naponta és vissza kell csípni a finomított szénhidrátokból, cukorból, a zsírt pedig TILOS kiiktatni az étrendből. Pont hogy a zsír, ami az epeműködést fenntartja ezáltal a szabályozva a koleszterinszintet és zsírral kapcsolatos folyamatokat, hormonháztartást, sejt regenerációt.

Egyébként nem a mindenféle trendi diétát kéne tolni, hanem behazudni egy dietetikusnak, hogy cukrosak vagytok aztán a kapott diétával úgy szakad le rólatok 20-40 kiló, mintha ott se lett volna.

SPORT ! Nem kell nagy dologra gondolni, már az is bőven elég, ha a kajádért sétálsz 30-40 percet boltba étterembe vagy tudom is én mit esztek meg hol.

Nem nagy dolgok ezek, max akkor, ha függsz a cukortól szénhidráttól de erre is rengeteg alternatíva van amit csak ki kéne próbálgatni, hogy nektek mi jön be. De ha ennyi időt nem szántok rá, akkor nem is fogtok eredményeket elérni....már aki akar. Azt meg végképp felejtsétek el, hogy valaki akinek a karcsú a zsánere, az hozzátok fog vonzódni, csak mert veritek az asztalt.

Én sem panaszkodom, hogy azzal trollkodnak szénné, hogy a férfi 100kg alatt csak karácsonyfadísz. Én meg

"hízni nem tudok". Aztán elmentem kondizni, ettem rendesen, mikor nem jöttek a kilók, megálltam és elgondolkoztam mit csesztem el. Ott csesztem el, hogy heti 6x1.5 órát edzettem. Visszavettem heti 2x40-re és kiderült, hogy a lófaxt nem tudok hízni. Ennyi. Dolgozni kell és ésszel kell csinálni. Ha valami nem megy, akkor meg nem kell megijedni, tanácsot kell kérni, át kell gondolni mi a probléma, senki sem tévedhetetlen.

30/f

2017. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!