Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Az ilyesmi alkatú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az ilyesmi alkatú nők miért nem tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 15. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a képek agyon vannak retusálva csak szólok, a derekánál mennyire elüt a háttér. Viszont az is igaz vékony nőknek is van cellulit meg lötyike és azt is retussal tüntetik el.
2017. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
42%

Kövezzenek meg a duci lányok, de én sem vagyok nő létemre egy topmodell alkat, h tökéletes alak, de TESZEK AZÉRT, h ne legyek ilyen.

És persze h könnyebb azt mondani a duciknak, h "fogadjanak el ilyennek", persze... Mert lefogyni kis akarattal nem olyan egyszerű. Egyszerűbb azt mondani, h sz**r alak aki kritizál... Ráadásul elszomorító, h reklámot csinálnak ebből, h "b***atok rá, ne hogy lefogyjatok, mert így vagytok jók!". Majd ha 35 évesen meghaltok szívrohamban meg ki tudja milyen bajokban, akkor jobb lesz, h voltatok annyira önzőek, h kinyírtátok magatokat fiatal korotokba és a szüleid temethetnek? Gondoljatok bele ebbe is... Nekem bajom nincs a kövérekkel, csak bánt amit előbb említettem, h reklám van belőle csinálva, h "ha duci vagy, az sem baj, egyél továbbra is"

2017. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
66%
Itt eszem ezt az ízetlen zabkását, mert már pár hónapja életmódot váltottam, de ilyen válaszokat olvasva mindig elmegy az étvágyam, hogy akarok-e ilyen csinike, de előítéletes hülye pitsa lenni. Ha lenne párom, és meglátna rólam régi képeket, így reagálna, mert a kövéreket bántani oké? Akkor mi a töknek emésztem magam szó szerint.
2017. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
44%

Azért mert nekem nem tetszik, miért lettem lepontozva ? Semmi sértőt nem mondtam. És akinek pont ez tetszik, miért lett lepontozva ? Ő se mondott semmi sértőt. xD

30/f

2017. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
41%

Én kb. ilyen alkat vagyok (igaz, hogy szültem 2 gyereket, de sosem voltam vékony). A férjem mindig ilyennek szeretett, így ismert meg.

Nem mondom, hogy nem szeretnék fogyni, de a férjem nem szereti a gebéket, így ha fogyok is, nőiesen telt formára szeretnék lefogyni.

2017. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
22%

Egyébként vagy 10 centivel kéne magasabbnak lenni, vagy 5 kilóval könnyebbnek lenni, hogy a SAJÁT ízlésem szerint azt mondjam, hogy ez már csini. Sajnálom, ha nem tetszik, hogy nekem nem tetszik, csak elmondtam, hogy nekem miért nem, mert ez volt a kérdés.

30/f

2017. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
79%

Ez a kép tényleg agyon van retusálva. Őszintén - és ezt hasonló alkatú nőként mondom - ezek a plus size modellképek rosszabbak, mint a csontos gizdák (no offense), mert csak még több gátlást ébresztenek egy molett nőben, hogy "oké-oké, van ott husi, de bezzeg neki nem úszógumis a hasa, sehol egy narancsbőr, sehol egy ráncocska, én meg még egy ilyenhez képest is jajderusnya vagyok"... És ez aztán ördögi kör, mert akkor minek akarjon lefogyni, ha ígyis-úgyis csúnyának látja magát valaki, az önmaga elfogadásában meg mégannyira sem segít...

Szóval jah, ezek a plus size modellképek nem azt generálják, hogy "persze egyél nyugodtan", amit fentebb írt valaki buta módon, hanem még több stresszt és önutálatot.

2017. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
Férfiak! Ha ti ennyire felszínesek vagytok a nőkkel,hogy a ducik nem jönnek be,és aki már több mint 55kg,az már bálna... Akkor ti miért várjátok el,hogy a nők ne az alfahímekre bukjanak?
2017. márc. 15. 19:40
 19/70 anonim ***** válasza:
52%
Mert egyáltalán nem nőies, vastagabbak a combjai, mint nekem, pedig rajtam is van fölösleg.
2017. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
25%
nekem pont az ilyen alakú jön be, sokszor látom, hogy csávók megbámulnak olyan nőket akik vékonyak mint a deszka. nem is értem azokon mi kivánnivaló van, semmi nőiesség olyanok mint a gyerekek, ellenben az ilyen alakú nők mint a képen ami van, az nagyon bejön nekem.
2017. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!