Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Az ilyesmi alkatú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az ilyesmi alkatú nők miért nem tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 15. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
71%
Szanaszét retusált kép. Valóságban kellene megmutatni ,akkor egyből más lenne sokak véleménye.
2017. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
42%

"Férfiak! Ha ti ennyire felszínesek vagytok a nőkkel,hogy a ducik nem jönnek be,és aki már több mint 55kg,az már bálna... Akkor ti miért várjátok el,hogy a nők ne az alfahímekre bukjanak?"


>Had döntsem már én el, hogy milyen nő jön be, oké?


Egyébként meg én alfahím vagyok, szóval nincs olyan nagy gondom az ismerkedésben.

2017. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
53%

Nem 55 kg-nak "kell" lenni, hanem arányosnak. Lehetsz te 100kg, ha hozzá 190 centi vagy. De 160cm-vel a 65+ már azért sok. Az meg miért jó, ha rá akarod magad erőszakolni másokra ? Csak mesélem, hogy az több időt igényel míg ledobni 5 kilót. Elég agresszív vagy te lány.

30/f

2017. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
46%

Azért nem tetszenek mert az embernek eredendően nem így kellene kinéznie, ez természetellenesen kövér. Egészségtelen és ez is jut eszembe róla főleg fiatalon. Gyenge akaraterő, mohóság, lustaság, igénytelenség, fogyasztói társadalom legalja. Sorolja még?


Ne értsetek félre én is szeretek enni, sőt imádom a colát a chipset a csokit mindent amibe rengeteg cukor van (mivel rászoktattak minket) plussz nekem is kényelmesebb lenne egész nap meg sem mozdulni edzés helyett otthon ülni és zabálni, DE mégsem teszem. AKi meg olyan hülye, hogy így hagyja magát elhízni azzal én nem akarok kezdeni semmit mert látszólag nagyon nem egyeznek az elveink és az értékrendünk.

Ne legyen már a nagy elfogadási curvy nicky minaj divathullám miatt kötelező szeretnem egy súlyosan elhízott dagadt női testet kérlek. Ez minden csak nem "természetes" 23/f

2017. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező azért, mert kb annyira nőies mint ez:

[link]


Huszonéves nő és már lóg a bele, amit azért "kicsit" feszesebbé photoshopoltak mert hát még is csak modell a lelkem. A combjai olyanok mint egy festmény, teljesen eltér a valóságtól.


#22 Alfahím hahaha. Feldobtad az estémet!

2017. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:

"Az meg miért jó, ha rá akarod magad erőszakolni másokra ? Csak mesélem, hogy az több időt igényel míg ledobni 5 kilót. Elég agresszív vagy te lány."


Mondtam én hogy rólam van szó? Csak feltettem egy kérdést.


Agresszív? Nem is ismersz...

2017. márc. 15. 19:52
 27/70 anonim ***** válasza:
59%
Ha figyeltél volna, direkt írtam, hogy nem kell, hogy tökéletes legyen egy nő alakja. Egyszerűen csak nem jön be. Most ezen mit kell kiakadni? Ízlések és pofonok. Aki ízlés kérdésben eleve pontoz másokat, annak szegényes a lelkivilága.
2017. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
33%

"Férfiak! Ha ti ennyire felszínesek vagytok a nőkkel,hogy a ducik nem jönnek be,és aki már több mint 55kg,az már bálna... Akkor ti miért várjátok el,hogy a nők ne az alfahímekre bukjanak?"

Akkor nem magadat, hanem a képen látható lányt akarod a nagyérdeműre erőszakolni. Innen már az is felmerül, hogy miért éri ez meg neked.

30/f

2017. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
52%
Hát mentem ezt a kérdést, és minden, "a nőknek miért a ... jönnek/nem jönnek be?" linkelem.
2017. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem jön be nekik, mert ők "nem" felszínesek kérdező.Látod a válaszokban mennyire nem azok. :)
2017. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!