Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább? A férjem nem akar másik gyereket.

Figyelt kérdés
Már van egy kislányunk aki 7 éves és mikor megszületett 2 évig még terveztük, hogy lesz majd második gyerekünk is. Viszont már most a párom nem szeretne másodikat, mindig valamilyen okot sorol fel, hogy miért nem. Én viszont már bele vagyok betegedve abba, hogy nem akar több gyereket, mert minden vágyam, hogy legyen még egy legalább.
2017. márc. 19. 06:47
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Lényegében, ha a költségvetésbe ez belefér nincs nagy gond-oké egyik részről.

Lehet anyagias a nézet, de ilyen a világ, ahol egy gyerek 18 éven át (jó esetben csak annyi) komoly kiadást von maga után és még születés előtt is persze.

Aztán lenne e helye az ingatlanban vagy nagyobbat kellene szerezni...hitelben úsznak...ááá...öngyilkosság és az sem lesz meg, ami van rövid időn belül.

Azt meg egy idióta mondja, hogy majd lesz valahogy..régen még hihető-megvalósítható is volt, de mára ez nem így megy.

Ha ma nincs munkád, nem fizetsz TB-t mellette ( vicces ugye ), a nav ráterheli tulajdonodra és lefoglalja-elárverezi idővel...szép országban vagyunk.


Másik részről, hogy van e még lelkierő egy újabb csemetéhez.Az éjszakai kaksis rinyálások, szaladgálások ezért-azért naponta és a másikkal is foglalkozni...

Láttam már 4 gyerekes apát. Teljesen tisztességes-rendes ember-rendes feleséggel, de lehasználtan sokszor idegileg.Szereti a gyerekeit és velük lenni, de semmi-nulla idő jut magára.

Az asszony döntött helyette...csak 2-3 gyerek...jaj itt a 4-ik...legyen....talán ebből nem kér a férj.

Van akinek másodállást kellett keresni a második gyerek miatt...köszi...


Néha le kell mondani vágyainkról, ha az életkörülmények nem teszik lehetővé.Egy buta és önző ember vágja ki maga-családja alatt a fát és ránt magával mindenkit a szakadékba.

Kezdjen mással élni, ha ragaszkodik a második gyerekhez vagy teremtse meg a lelki-anyagi körülményeket hozzá.

Ilyen egyszerű...de nem népszerű tudom.

2017. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Mert kényelmes. Főzöl, mosol rá, és mèg dugsz is vele. De tisztelni már nem tud annyira, hogy ésszerű okokat mondjon. Minden esetre ne csússzon be véletlenül se..
2017. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
27-es vagyok. Ahogy az utolsó írja: mert kényelmes. És ameddig lehet húzni, addig a gyerekek miatt is.
2017. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Tudod miért nem megy bele? Mert tudja, hogy nem mész bele a válásba. Ő megvétózhatja a gyerekvállalás és a válás gondolatát is. Te meg tűröd csendben. Ha igazán szeretne, és nincsen valami reális kizáró oka még egy gyereknek, akkor igenis legalább ELGONDOLKOZNA, hogy milyen lenne, nem pedig mondvacsinált kifogásokat keresgélne. Arról nem is beszélve, hogy olyanokat mond, hogy nem elég erős a kapcsolatotok? És ő tesz valamit azért, hogy erősebb legyen? Vagy elvan inkább a langyos vízben! Tenni semmit sem akar a jobb kapcsolatért, de a felesége mondjon le a vágyáról, legyen még egy gyereke. Nekem ez nem tűnik feminizmusnak! Na ezért mondom én, hogy egy nagy paraszt!
2017. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

"Nagy paraszt mert nem akar még egy gyereket ? Menjetek már fa...szba tetves feministák."


Te nagyon el vagy veszve.

Nem azert paraszt a pasas mert nem akar gyereket hanem mert leszarja a feleségét.

Remélem így világos.

2017. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy mondjátok már el okos női logikával hogy mi köze van ahhoz hogy ha szeret akkor akar gyereket ha nem akkor meg nem?

Ha szeretsz valakit akkor akarj kutyát is vele vagy mi?


Lehet hogy neki elég egy gyerek mert rájött hogy nem csak szivárvány színű és fahéj szagú dolgokat tojik a gyerek és nem akar újra másfél évig néha aludni. Vagy épp nem akar lejjebb adni a színvonalból, de megkockáztatom hogy annyira a kezdeti gyermek nem tetszik neki.

Ezek hogy függnek össze azzal hogy szereti-e azt akitől a gyerek van? Ez pont olyan mint amikor olyantól van gyerek akit nem szeretsz a gyereket attól még igen...

2017. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Kérdező elmeseled a helyzeteteket ? Ki tartja el a családot, mindketten dolgoztok e, etc.
2017. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Van egy saját szép házunk, mindketten dolgozunk nincsenek anyagi problémáink. A gyereknek mindent meg tudunk adni így kettőnek is lenne elég pénz
2017. márc. 19. 17:42
 39/42 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag stabil a háttért, akkor érzelmi halál van a dologban...jövőtlen kapcsolat vagyis lapos egymás mellett élés.
2017. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem, nem azt mondtam, hogy akarnia kell gyereket, ha szereti! Azt mondtam, hogyha valaki szeretne valamit, akkor megteszem, hogy elgondolkodom legalább rajta, hogy miért ne lehetne illetve, hogy biztosan nekem rossz lenne-e, ha megtörténne. De ő erre sem hajlandó. Képtelen megérteni, hogy párja szeretne egy gyermeket. Szerintem ez önzőség, mert mint írta a kérdező módjuk lenne, a párja meg egyszerűen elutasítja, mert ő nem szeretne.
2017. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!