Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább? A férjem nem akar másik gyereket.

Figyelt kérdés
Már van egy kislányunk aki 7 éves és mikor megszületett 2 évig még terveztük, hogy lesz majd második gyerekünk is. Viszont már most a párom nem szeretne másodikat, mindig valamilyen okot sorol fel, hogy miért nem. Én viszont már bele vagyok betegedve abba, hogy nem akar több gyereket, mert minden vágyam, hogy legyen még egy legalább.
2017. márc. 19. 06:47
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Szerintem errol a ferfiak maskepp gondolkodnak,kiveve aki zsigerileg vagyik arra h x szamu gyereke legyen.A kerdezo ferjenek jo igy,bejaratott,kapcsolatot sem erzi stabilnak.A nok egy resze zsigerileg erzi h szuksege van meg arra h szuljon,babazzon h kerek legyen az elete.Ez maskepp mukodik a ket nemnel.
2017. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint szereti imádja a gyerekeket szeretne is, de......... Itt jönnek a kifogások és a vége az, hogy mégse akar
2017. márc. 24. 06:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!