Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább? A férjem nem akar másik gyereket.

Figyelt kérdés
Már van egy kislányunk aki 7 éves és mikor megszületett 2 évig még terveztük, hogy lesz majd második gyerekünk is. Viszont már most a párom nem szeretne másodikat, mindig valamilyen okot sorol fel, hogy miért nem. Én viszont már bele vagyok betegedve abba, hogy nem akar több gyereket, mert minden vágyam, hogy legyen még egy legalább.
2017. márc. 19. 06:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

"Nem elég erős a kapcsolatunk".


Nem akarok vészmadár lenni de valószínű hamarosan le fog lépni.

Ha eszed van nem szülsz neki még egy gyereket.

2017. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok, tehát még egy másik kapcsolatból esetleg lehet még gyerekem. Nem szeretném ezt már lenyelni az egész közös életünk arra volt alapozva amit Ő akart az én vágyaim sose teljesültek
2017. márc. 19. 07:40
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt komolyabb problémák is vannak a háttérben annál,hogy nem akar gyereket már.

Ha már nem szeretitek egymást,nem egymással tervezitek a jövőt,akkor valóban kár várnod.Most még van esélyed mással megismerkedni és olyan kapcsolatot kialakítani,amibe mernétek gyereket vállalni még.

De ha még pár évig húzzátok egymás idejét,akkor nem lesz.

Nektek kell tudni,hogy van -e értelme.

Ez,hogy nem elég erős a kapcsolat,elég sok mindent elárul.

2017. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
93%

Nemis értem, hogy miért voltál ennyi ideig vele, ha a te vágyaidra sosem volt figyelemmel és miért akarsz mégtöbb gyereket tőle.

Dobbants és lesz mástól, még van kb 10 éved arra, hogy szülj.

2017. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Nem kérek privát üzenetben ajánlatokat. Köszönöm
2017. márc. 19. 08:22
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez ennyire fontos, akkor engedd el a férjed, és neveld egyedül. Más opció nincs.
2017. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Még most lépj ki. Ha tovább vársz, lehet, hogy ő fog lépni amint számára jobbat talál, és ott maradsz egyedül. De ez még éveket jelenthet, és minél később lépsz le annál nehezebb lesz találni valakit akivel még lehet egy közös gyerkőcöd. Én ugyan nem akartam másodikat, de elkövettem azt a hibát, hogy vártam, mert még mindig szerettem, és csak éltünk a langyos vízben a nagy semmiben. Most már nem vagyok annyira fiatal és ezt kezd meglátszani rajtam. Egyedül vagyok a gyerekkel és már ne is keresek társat, minek? Te ne menj ebbe bele.
2017. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 év, és dobbant ő.. én megelőzném ebben
2017. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Ha nem vette figyelembe a vágyaidat soha, te még ezek után szülnél neki? Ilyennel ne viccelj
2017. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Én tuti elhagynám, jó nagy parasztnak tűnik!
2017. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!