Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább? A férjem nem akar másik gyereket.

Figyelt kérdés
Már van egy kislányunk aki 7 éves és mikor megszületett 2 évig még terveztük, hogy lesz majd második gyerekünk is. Viszont már most a párom nem szeretne másodikat, mindig valamilyen okot sorol fel, hogy miért nem. Én viszont már bele vagyok betegedve abba, hogy nem akar több gyereket, mert minden vágyam, hogy legyen még egy legalább.
2017. márc. 19. 06:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
18%
Nagy paraszt mert nem akar még egy gyereket ? Menjetek már fa...szba tetves feministák.
2017. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a feminizmusnak ahhoz, hogy ki hány gyereket akar? Én ugyan nem parasztoztam le, mint egy másik hozzászóló, de vázolom a helyzetet, hogy megértsd a diónyi agyaddal: adva van egy pár akik két gyereket terveznek. A férj meggondolja magát. Mindenféle kamu indokkal, mint írja a kérdező. Most azt mondta, nem elég erős a kapcsolatuk. No, ha ez így van,akkor két dolgot lehet tenni: leülni megbeszélni, vagy elválni. De a langyos vízben ücsörgés amíg nem talál magának másik nőt akivel leléphet, nem tartozik a gerinces megoldások közé. Ha úgy érzi, nem elég jó a kapcsolat, lépjen valamit.
2017. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
88%

21-nek:

nagy paraszt igen, mert eddig hitegette szegény nőt, hogy lesz másik gyerek is. Most meg azt mondja, inkább ne legyen. Ez elég nagy átverés.

2017. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Igen eléggé becsapva érzem magam. Szeretem, de gyereket jobban szeretnék
2017. márc. 19. 10:01
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

Mit jelent az hogy mindig az volt amit ő akart?


Amúgy meg más a szerelmétől akarna gyereket, neked meg csak a gyerek a lényeg. Innen az jön le hogy neked tényleg mindegy kivel vagy csak gyerek legyen

2017. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy kitől lesz gyerekem egyértelműen a ferjemtől szeretnék, de ha ő nem akar akkor lehet találnék olyat akit ugyanúgy tudnék szeretni és akar tőlem gyereket
2017. márc. 19. 10:14
 27/42 anonim ***** válasza:
94%

Nőként írom: nem szeret.

Két gyerekünk van a férjemmel és ő akart harmadikat, én mindenféle kifogással nemet mondtam. Eltudnám képzelni, hogy legyen mèg egy gyerekem, de nem vele...mert nem szeretem.

2017. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

#27


Erre én is gondoltam. De nem hajlandó beszélni arról, hogy mit érez

2017. márc. 19. 10:20
 29/42 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 27-es. Én se beszélek róla, mert nem akarom megbántani.
2017. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
De akkor, ha felhozom a válás témát akkor miért nem akar belemenni, hogy külön menjünk?
2017. márc. 19. 10:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!