Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertált férfiak! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férfiak! Milyen gyakran jártok szórakozni?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok vevőek programokra? Mit szerettek csinálni? Vagy leginkább otthon ültök?

Puszta kíváncsiság :)



2017. ápr. 5. 09:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szeretem a jó programokat.

Ezalatt nem a diszkós, vagy összeülős piálást értem.

Inkább aktív tevékenység, például túrázás, séta, közös sport, síelés, hegymászás, de lehet lájtosabb is mint múzeum, mozi, városnézés, találkozás ismerősökkel kis duma.

Most hétvégente főleg túra, vagy más társas tevékenység , hétköznapokon munka előtt séta, vagy bicajozás.

Szóval én vevő vagyok sokmindenre, introvertáltság inkább az ismerkedésben és a nagyobb társaságban jön elő.

2017. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#6:

Természetesen igen.

Még olyan programokra is, ami engem nem feltétlenül érdekel, azonban a leendő páromat igen, és velem szeretne ott lenni.


A lényeg, ahogy többen is írták már: a megfelelő kompromisszum megtalálása. :)


(Amúgy a #2-es válaszoló voltam.)

2017. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki :)
2017. ápr. 5. 14:03
 14/21 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán, inkább otthon kockulok.

27F

2017. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Soha.

Nyáron amikor jó idő lemegyek éjszaka sétálni a városba, hogy elmélyedjek a gondolataimban, de kb. ebben ki is merül.

2017. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
1, Nem járok szórakozni sehova; 2, Nagyon ritkán, függ az ajánlattevő személyétől és persze a helytől is; 3, Kerékpározni, olvasni, netezni szeretek;
2017. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyedül soha, szeretem az élményt megosztani valakivel. Ha van valakivel, akkor szívesen megyek sokfelé, de főleg kirándulni, biliárdozni, valami érdekes múzeumba, vagy egyéb hasonló helyre.

Ha egyedül vagyok (mint általában), akkor olvasok, játszok, vagy sorozatot nézek, esetleg főzök vagy takarítok :D

2017. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#6:

nem sokkal többet járnék el kapcsolatban sem, hacsak nem találunk olyan, nekem új dolgot, ami tetszik.

2017. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

párkapcsolatban is, főleg ha a pároddal együtt jársz.

viszont nem mindegy mit értesz szórakozás alatt. párom pl nagyon szeret táncolni járni és van egy banda is akivel bármikor mehet, én kipróbáltam, tanultam, beleadtam mindent, de nem az én világom, én szívesen kihagyom.

elején zsörtölődött emiatt párom, hogy miért nem kísérem el, de én nem élvezem ő meg igen, szóval megbeszéltük, hogy ez az ő szórakozása. nekem meg van a sajátom, motorozás, sport, mozi és a többi, de feltöltődni otthon tudok, vagy egy nyugis helyen.

2017. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mostanában hetente 1x, lenne igényem többre is, de a jelenlegi lakóhelyemen ennyi a lehetőség.
2017. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!