Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen, ha eddig négy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen, ha eddig négy férfival volt kapcsolatom, az normális?

Figyelt kérdés

Nem túl kevés? Igaz most még nem is vagyok 21, csak olyan tapasztalatlannak érzem magam a korombeliekhez képest. Két komoly kapcsolat volt ezekből, kettő pedig inkább csak szexkapcsolat(bár sose volt egyértelmű).


21l



2017. ápr. 19. 17:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy te troll vagy, vagy szimplán hülye...


Barátnőm már a 21-hez közelített amikor megismerkedtünk és én voltam neki az első, és remélem én is leszek számára az utolsó. Én esetemben pedig az első kapcsolatom 24 éves korom előtt volt néhány hónappal. Köztünk jelenleg most kicsit több mint 5 év van.


Bődületesen nagy hülyeség amit írsz...

Mai napig vannak emberek akik fiatal korukban megismerkednek és évtizedeken át együtt vannak. Ez alapján akkor tapasztalatlanok mert nem próbáltak ki mást de rossz nekik...


Egyébként aki komolyan kapcsolatot keres nem hiszem hogy ilyen gondolkodású csajjal szívesen együtt lenne. A következő is még túl kevés túl tapasztalatlan lennél kell még néhány harmic előtt.

Hát segíts magadon, netes oldalakon kivannak éhezve minden estére jut egy szex de elég ha csak lemész a morison 2-be ha pesti vagy, és nem válogatsz. Ott majd jönnek a tapasztalatok és a fütyik

2017. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Büdös k vagy.Ez az igazság.Barátnőd is az
2022. márc. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!