Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen, ha eddig négy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen, ha eddig négy férfival volt kapcsolatom, az normális?

Figyelt kérdés

Nem túl kevés? Igaz most még nem is vagyok 21, csak olyan tapasztalatlannak érzem magam a korombeliekhez képest. Két komoly kapcsolat volt ezekből, kettő pedig inkább csak szexkapcsolat(bár sose volt egyértelmű).


21l



2017. ápr. 19. 17:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem túl kevés?

Ez valami verseny szerinted?

Így alakult eddig az életed, ennyi pasival volt kapcsolatod. Te alakítottad így, te életed.

Szerintem amúgy a fériak nagy része örül neki, ha nem fordult meg benned több tucat pasi.

A tapasztalat meg nem ezen múlik.Lehetett valakinek egy férfi az életében eddig, másnak meg lehetett akár 100 is, de nem ettől függ, hogy mennyire jók az ágyban.

Szerintem az én véleményem szerint jobb, ha nem volt olyan sok pasival/nővel dolga az embernek. De ez az én véleményem.

2017. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

"ha azt vesszük, hogy 200-300 éve minden nőnek csak egyetlen egy párja és férje volt, tehát több 100 millió nőnek akkor hülyeség amit kérdezel."


lol. ugye ezt te sem gondolod komolyan? attól mert nagy részüket beleerőszakolták fiatalon egy házasságba(egy olyan pasival akivel semmi közös nem volt bennük), még nem jelenti azt, hogy egész életükben egy pasival lehetettek.

érdemes elolvasni pár korabeli könyvet(amit akkor írtak), volt ott is bőven susmus, mint a férfiak, mind a nők részéről.

2017. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
utolsó igen, de az susmus volt, nem pedig egy ilyen nyílt dolog, de nem volt az, hogy ha nem működik akkor kidobjuk a gyerekkori szerelmünket, 21 évesen nem volt még 4 csávója a nőknek, sokkal másabb világ volt, nem is hitték el a nők, hogy az lehetséges számukra, féltek tőle.
2017. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha ennyi idősen ezt kevésnek érzed. Én 22 vagyok, négy férfival volt szexuális aktus, és nem is lesz több, mert jön a baba, és nem tervezek elválni. Na, szörnyen le leszek maradva tíz év múlva.
2017. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még sok is.
2017. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

Akkor én mitmondjak?!

28 leszek,és eddig 3 nővel volt szexuális kapcsolatom.

Nem azért mert nem lehetett volna,hanem mert én balfék elszalasztottam a lehetőségeket..

Úgyhogy nem gáz,mert már így is megelőztél!

28/f

2017. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
Annyi férfival van kapcsolatod, amennyivel akarod, hogy legyen. Ne mások éljék helyetted az életed, csináld, amit jónak gondolsz.
2017. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem verseny, nem ezt mondom. És úgy érzem tartalmas kapcsolataim voltak ezek. Csak másnak ennyi idős korára több tapasztalata szokott lenni, és ezt kicsit kínosnak érzem.
2017. ápr. 19. 20:57
 19/22 anonim válasza:
100%
én 22 éves vagyok és csak 1 barátom volt akivel több mint 5 évig voltunk együtt...és igen csak vele feküdtem le és egyáltalán nem szégyenlem hogy csak ennyi volt sőt ha lehetett volna akkor csak vele maradok de sajnos mégse így történt
2017. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kínosnak? Dehát Kérdező, a kapcsolatok nem arról szólnak, hogy boldog legyél bennük? Nem az számít, hogy mennyi a tapasztalatod, hanem hogy jól érezzed magad, meg az is, akivel vagy. Nem te vagy a kapcsolatok általi tanulásért, hanem a kapcsolatok vannak teérted. Picit tényleg fordítva ültél a lovon. Ha élvezed a kapcsolatot, amiben benne vagy, akkor nem tök mindegy, hogy vele maradsz még mondjuk 100 évig (nyilván sarkítok), vagy több másik pasival vagy, akikkel ugyanolyan jól érzed magad? De ha valakivel jó, akkor meg minek mennétek szét? Az a lényege, hogy jó legyen; szerintem inkább erény, hogy nem váltogatod naponta a partnereidet, hanem engeded magadat szerelmesnek lenni, és megélni azokat a kapcsolatokat rendesen; mert jól érzed magad bennük, és tényleg testi-lelki szinten összeilletek. Ha az aktuális barátodnak úgy, ahogy vagy, megfelelsz -mellesleg őmellette is tudsz fejlődni; olyan szintre is akár, amit más 4-6-8 pasi mellett ér el- te lehorgonyzol, és hűséges maradsz valakihez; akivel boldog vagy, és akkor minek érdekelne téged más, téged más pasi; amikor abban az adott kapcsolatodban boldog vagy? Neki úgy megfelelsz, ozt cső. És nemhogy örülnél, hogy akkor együtt boldogok voltatok, és nem jutott ki annyi csalódásból, jaj má'! Egyszer itt egy környékbeli családból mondta az anyuka, hogy az ő lánya "az összes h.lyét kifogja." Hát neki jó sok kapcsolata volt, jó sokat is csalódhatott talán. Az úgy meg tök szomorú. Szóval te inkább becsüld meg azokat a tartós kapcsolataidat, akik kitartottak melletted, te is, nem véletlenül voltál velük; nem véletlenül töltöttetek el együtt annyi időt. Hanem mert nektek megfelelt, titeket ez így boldoggá tett. Nehogymár ez baj legyen, meg ezt sajnáld! Ha szép évek voltak, akkor becsüld meg őket, és fogd fel ajándékként, ne pedig bajként. Egyébként tényleg van aki esetleg elsőre is tök ügyes valamiben; és már rögtön pro, tehát nem feltétlenül kell ehhez sok partner, te ezt énszerintem rosszul gondolod. Egyébként tartom magam ahhoz, nem tudom, hanyas válasz volt még az enyém, hogy szerintem ennyi évesen már a 4 is megdöbbentően sok. Na de mindegy, ez amúgy a te dolgod, amíg te élvezed, meg jól érzed magad adott kapcsolatban , addig maradj vele, azután, hogyha már nem, akkor engedjétek el egymást; semmi kínos nincsen ebben , különben is, a külső vélemények hát miért érdekesek; szerintem ha belül érzed, hogy neked jó valakivel; akkor tök király; ha meg azt érzed, hogy nem jó, akkor lépj ki a kapcsolatból. Hogyha esetleg visszagondolva nem is voltak olyan jó kapcsolatok, és nem is volt esetleg olyan jó velük lenni. De most tök mindegy, komolyan, az életben az a lényeg, hogy jól érezd magad, és az életedben te legyél a főszereplő, ha úgy érzed, egyik pasinál valami tulajdonság, adottság hiányzik, ami nélkül nem tudsz már meglenni, ami pótolhatatlan, vagy sokat veszekedtek pl, akkor kell elválni meg különmenni.
2017. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!