Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátság volt közöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátság volt közöttünk szexxel, de teherbe estem. Ő azt akarja, hogy elvetessem, de én meg szeretném tartani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerelmes a férfiba, és megmondtam, hogy semmi kötelessége nics a gyerek iránt, csakis kizárólag az én felelősségem. Inkább ne tudja, hogy van egy apja, minthogy tudja, hogy van valaki aki nem szereti. Neki sincs se felesége, se barátnője se senkije, mégis kézzel-lábbal tiltakozik ellene. Segítséggel, de el tudnám tartani és lenne is segítségem, semmi ilyen hátráltató tényező nincs, és a korban is benne vagyok.
2017. máj. 24. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Írtad, hogy meg akarod tartani, akkor tartsd meg.
2017. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Bele tudsz abba gondolni, hogy milyen lesz annak a gyereknek ha felcseperedik? Apa nélkül... direkt erre kárhoztatod, pedig még meg se született. Ez önzőség. Nem jó apa nélkül felnőni :(
2017. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Mai nok ismijenek. Baratsag megszex aztan majdegyrendes pasival akarja el tartattni magat. Ezvanha felelotlen vagyes nemvarsz normalis passira. Szegenygyerek, annyaismijen, apjaismijen...
2017. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen döntést nem etikus egyedül meghozni. :| A gyerekvállalás is pont olyan, mint a házasság: mindkettőtöknek egyöntetűen akarnia kell(ene).

Nem hiszem, hogy értelmes ember ezt nem tudja belátni.

2017. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Ha úgy érzed felelősséget tudnál vállalni érte és nem bánod meg a későbbiekben akkor nem látom akadályát.

Te megmondtad az apának, hogy nem kérsz tőle a gyerekkel kapcsolatban semmit. Innentől kezdve nincs köze hozzá mit csinálsz.

2017. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 AchromaticSmarties ***** válasza:
56%
# 2: Én is apa nélkül nőttem fel, és sosem hiányoltam.
2017. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Jól le lettem pontozva :D Nem lehet mindenki egyforma, de szerintem nem jó apa nélkül felnőni. Eleve rossz, ha a szülők elválnak, vagy elhagyja a családot valamelyik fél, de így nekiindulni még rosszabb. Tudom, hogy nehéz ezt megérteni, mert babázni szeretne mindenki, de az a gyerek fel fog nőni, és sok sok érzés fog benne kavarodni,és sok kérdése lesz azzal kapcsolatban, hogy neki miért nincs apukája? Ember legyen a talpán, aki ezt kibírja.... Én nem tenném,mert ennél már az is jobb, ha rákényszeríted a pasira, hogy segítsen (persze ez se jó, de kb ugyanolyan fájdalmas).
2017. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Van olyan is, aki meg teljes családban nő fel, mégsem értenek fikarcnyit sem a gyerekneveléshez, sőt, elb sszák a gyerek életét valamivel. Én azóta vagyok boldog, hogy anyám eltűnt az életünkből, amikor 14 voltam.


Egy szó, mint száz, semmire nem garancia az, ha ketten nevelnek fel egy gyereket.

2017. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Diavolino44 ***** válasza:
64%

A kerdezi itt mindenkit lepontozott. :D

Amugy a 4-es valaszoloval ertek egyet, a gyerekvallalashoz ket ember belegyezese kell, az egy szemet, dolog, ha csak az egyik fel akarja. S raerolteti az akaratat a masikra. De mivel a kerdezo, mar dontott, s fegyvernek fogja hasznalni a gyereket idovel (mert mindig ez a forgatokonyv) igy nincs mit tenni..

2017. máj. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
A te döntésed. Gondold át.
2017. máj. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!