Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátság volt közöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátság volt közöttünk szexxel, de teherbe estem. Ő azt akarja, hogy elvetessem, de én meg szeretném tartani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerelmes a férfiba, és megmondtam, hogy semmi kötelessége nics a gyerek iránt, csakis kizárólag az én felelősségem. Inkább ne tudja, hogy van egy apja, minthogy tudja, hogy van valaki aki nem szereti. Neki sincs se felesége, se barátnője se senkije, mégis kézzel-lábbal tiltakozik ellene. Segítséggel, de el tudnám tartani és lenne is segítségem, semmi ilyen hátráltató tényező nincs, és a korban is benne vagyok.
2017. máj. 24. 22:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%
Én megtartanám, mert el tudom tartani magunkat férfi nélkül is, és nálam annál sokkal súlyosabb indok kell egy abortuszhoz annál, hogy apuka nem vállalja a felelősséget azért, hogy hülye volt, és nem védekezett rendesen. Igen, tudom, nem csak ő volt a hülye, hanem a nő is, csakhogy a nő vállalja a felelősséget azzal, hogy megtartja a babát. Dehát ugye a férfiak baromi könnyen dobálóznak az abortusszal, nem az ő testük, nem ők viselik a következményeket. Lehet itt mondogatni, hogy nem szép dolog úgy megtartani, hogy a másik nem akarja. És abortuszra kényszeríteni valakit úgy, hogy nem akarja, az szép dolog? Annak minden lehetséges testi és lelki következményeivel együtt. Az a marha nagy igazság, hogy amelyik pasi nem húz kotont a farkára, az kockáztat egy ilyen szitut, ennyi.
2017. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
23%
Ja igen, én ezt úgy mondom, hogy van gyerekem, tehát pontosan tudom, mivel jár gyereket nevelni, mind anyagilag, mind egyéb tekintetben. De nincs az a férfi a Földön, akinek a csettintésére én elmennék abortuszra.
2017. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hogy dontest, Kerdezo?
2017. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!