Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szaktársammal most kezd több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaktársammal most kezd több lenni mint barátság? (meleg vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy szaktársam, akit nem túl rég ismertem meg az egyetem egyik programján.

Én meleg vagyok, átlagos pasi, aki inkább heterónak tűnik, mintsem melegnek.

A fiú, akit megismertem, nagyon nagyon gátlásos, de pár nap együttöltött idő után kezdett megnyílni nekem, amin a barátai kissé csodálkoztak, mert olyan dolgokat is megosztott nekem, amit nem igazán szokott másoknak elmondani (családi dolgok).

Aztán végetért az egyetem álltal szervezett szakmai program, és nem tudom kiverni a fejemből...

Volt pár poénja, ami kissé félreérthető, de alapjában nem tudom eldönteni, hogy meleg-e vagy sem.

Nincs barátnője, nincs párkapcsolata, nincs szexpartnere -amiről tudna bárki is-

egyszóval inkább magányos típus.

Viszont vannak nőies megnyilvánulásai, pl. a járása, néha a kézmozdulatai.


Mivel sokat tudok róla, az elmúlt napokban azt láttam rajta, hogy mikor találkozunk mintha tartana tőlem, hogy kifecsegem a dolgait, és olyan diplomatikus.


Nekem nagyon tetszik, és bár nem tudom biztosan, hogy meleg-e, nem tudok közömbös lenni iránta.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés, elmondjam neki amit érzek és hogy meleg vagyok, vagy várjam csendben az idő múlását és bízzak abban, hogy a dolgok számomra kedvező irányba mozdulnak?


Legutolsó találkozásunknál (szaktárs találkozó) egymás mellett űltünk és néha egymáshoz ért a lábunk, de nem az volt mint a legtöbb esetben, hogy rögtön aztán el is kapjuk, hanem egymást melegítettük, és most már mélyen a szemembe mert nézni, és csillogtak a szemei (nem fogyasztunk alkoholt, szóval nem azért volt)



2017. máj. 28. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Puhatolóztok egymás felé, az jön le. Ő se tudja, hogy meleg vagy-e, meg te sem, hogy ő az-e. Rákérdezni egyikőtök sem mer. Sanszos a leírásodból, hogy ő az. Hogy tetszel-e neki, azt nem tudom. Hasonló életszituációmban magam sem tudtam megítélni.

Te független vagy? Ha igen, ő ezt tudja? Ez is fontos szempont.


A lábösszeérés, az semmit nem jelent viszont. Bizonyos emberek simán csinálják, fel se tűnik nekik.


Szerintem várj. Én eddig mindig ezt csináltam, aztán vagy segítségemre volt a véletlen, vagy nem. Ha igen, akkor léptem és kockázatot vállaltam.


A nagy vallomásoktól egyelőre tartózkodj. Több időt kéne ahhoz együtt tölteni és több bizalmat kiépíteni. Gondolom, te sem a szexre hajtasz, hanem többre.


Sok szerencsét!

2017. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a történet, és a hozzászólások is pozitívak!

Én is azt javaslom, hogy beszélgess vele, sokat, kerülj közel a szívéhez, és majd megoldódik! Ki lépések!!!

Szép lenne, ha összejönnétek. Én szeretném!

2017. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tudja, hogy egyedülálló vagyok, és én is tudom, hogy barátnője nincs és elvileg nincs párkapcsolata (pasival sem). Mivel nagyon elvan a maga kis világában kissé nehéz vele kettesben lenni, egyetem után mindig hazamegy (nagyon ritkán marad a többiekkel sörözni, teázni, kávézni) és ha már otthon van, nem igazán jön ki ismét.


igazából én is magambaforduló vagyok eléggé, de felszínes burkot megmutatom bárkinek...de a mélyebb dolgokat csak kevesen tudják.

2017. máj. 29. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!