Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában miért csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért csak szexre kellenek a telt lányok? Lent

Figyelt kérdés
Hallottam bizonyos pasiktól,hogy kapcsolatra nem kéne,de pár éjszakára igen. De ha fel tud rá izgulni,akkor kapcsolatra már miért nem?

2017. jún. 8. 17:37
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el. Én szeretném a telt lányokat, ha azok is szeretnének engem.
2017. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak sokat számít egy dolog, amivel a nőket vádolják meg: nekik büszkeség, ha mások látják, ők milyen jó nőbe dugják a kukijukat. Vadidegenek elismerő tekinteteinek akarnak megfelelni.
2017. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
1%

# 22

Ez úgy baromság, ahogy van. Pont teszek rá, hogy mit gondolnak rólam, nemhogy vadidegenek, de akár az ismerőseim is.

Hidd el, simán csak egyáltalán nem vonz egy dagadt nő, úgyhogy legfeljebb akkor dugok velük, ha

1. nagyon ki vagyok éhezve

2. és még elég részeg is vagyok mellé, hogy ne zavarjon, hogy dagadt


És most pontozhatnak lefelé a bojlertestű, dagadt fostartályok. De jaj, mit beszélek, ti "teltnek", meg "teltkarcsúnak" hívjátok magatokat xDDD

2017. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
13%
Azért mert egy bálnával megjelenni ciki. De a lyuk az ugyanúgy lyuk!
2017. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
2%
22: Rohadtul nem. :D Ugyanúgy elmeséljük a haveroknak az ilyeneket is, röhögve, de ez ennyi és nem több. Az viszont nagyon más tészta, hogy ki ébred mellettünk reggelenként, kiért állunk ki, és kivel töltjük az ágyon kívüli időnket is.
2017. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
98%

Amikor ilyen válaszokat olvasok, hányinger fog el, hogy egy fajba tartozom ilyen emberi hulladékokkal. Megrémiszt és nem akarok velük egy bolygón élni.


Jó emberek sorra halnak, az értéktelen szemetek meg maradnak itt. Hell is other people.

2017. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
88%

Én telt nő vagyok. Minden férfi büszkén jött velem végig az utcán - kivétel nélkül. Imádnak, komolyan. És bizony, hogy megválogatom, kivel állok szóba...

Ne általánosíts, tévútra vezet.

2017. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
10%

"Én telt nő vagyok. Minden férfi büszkén jött velem végig az utcán - kivétel nélkül. Imádnak.."

Ne legyél már naiv! De boldogok a lelki szegények!

2017. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
97%
S mivel a lelki szegény te magad vagy, te már csak tudod, mekkora boldogság is ez.
2017. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
4%

24 vagyok miért is kellett lepontozni?

Ez az igazság akárhogy is fáj egyeseknek.

2017. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!