Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában miért csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért csak szexre kellenek a telt lányok? Lent

Figyelt kérdés
Hallottam bizonyos pasiktól,hogy kapcsolatra nem kéne,de pár éjszakára igen. De ha fel tud rá izgulni,akkor kapcsolatra már miért nem?

2017. jún. 8. 17:37
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

#40


Mesélj még nekem nyelvtannáci.

2017. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

#37

Szép életcél, ennyi örömöd legyen.

2017. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi butaságot és rosszindulatot..el ne hidd, nagyon gyerekek írogatnak ide..

Nézz körbe a világban és látni fogod h a duci sőt kövér lányoknak is van párja..nekem is volt-van-lesz. Egy nő nem csak a testéből áll, a mozgása a gesztusai az egész kisugárzása és személyisége számít ha kapcsolatról szó van. Figyelj oda a bőrödre, hajadra,tartásodra, kommunikálj! beszélj szépen (esetleg választékosan)és kedvesen, mosolyogj, öltözz ízlésesen. Ennyi a titok:)

2017. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%

#43

Ja, de véletlenül se zabálj kevesebbet és mozdítsd meg a nagy fostartály testedet. Mert lefogyni, egészségesen élni az nehéz, az erőfeszítésbe kerül, ugye.

2017. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
#44 Nem hát. "Praktikázz" inkább!!!!!!
2017. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

#44

Az a baj a magadfajta agynélkülikkel, hogy fogalmatok sincs, mennyi munka lehet egy testben. Én nem vagyok vékony, soha nem is leszek, mindig lesz mit fogni rajtam. És ha tudnád, mi lemondás, sport, diéta, pénz, energia van ebben is, elhallgatnál gyorsan. És egy pillanatra sem sajnálom vagy sajnáltatom magam, mert ez az én testem, nekem kell vele boldogulnom, csak szar lehet egy olyan világban élni, ahol az ítélkezés az első gondolat, ami megfordul egy ember fejében.

2017. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó hagyd.Lehet csak egy elhízott öntelt személyiség, aki kényelmesen a monitor mögül osztja az észt.Lételeme valószínűleg a másik sárbatiprása, addig se kell foglalkoznia a saját nyomorával.Nem ő az egyetlen ilyen, rengeteg hozzá hasonlóval"büszkélkedhet" a magyar társadalom.
2017. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
62%
telt nő vagyok, soha nem volt pasigondom. Nem csak megdönteni akarnak a pasik. A párom büszkén jön mellettem. Nem kövér...telt. Nagy különbség :) A kövér nőket én sem csípem, amúgy tök jó kondiban vagyok és arányosan telt.
2018. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Nekem minden nő "csak" szexre kell, kivéve, ha van olyan erős személyisége, és olyan erős a vonzalom köztünk, hogy megtartom párkapcsolatra is. Ez nem személyesc ügy, a telt lányokat kedvelő pasik is csak d00gni akarnak, mint a soványakat kedvelők. Ne ítélj, hogy ne itéletess :P
2018. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!