Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában miért csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért csak szexre kellenek a telt lányok? Lent

Figyelt kérdés
Hallottam bizonyos pasiktól,hogy kapcsolatra nem kéne,de pár éjszakára igen. De ha fel tud rá izgulni,akkor kapcsolatra már miért nem?

2017. jún. 8. 17:37
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
30:nem is a tartalma miatt lettél lepontozva,ha nem a stílusod miatt.Ez nem jutott eszedbe?
2017. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
13%
#27 "Imádnak a pasik." Na hagyjuk már :'D Sok dagiba ilyen önimádatot nevelnek bele, volt egy nagyon kövér osztálytársam óriási egóval, mert otthon mindig azt mondták neki, hogy "te így vagy gyönyörű kislányom." Ellenkezőjét meg tapintatból inkább senki nem mondja.
2017. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
82%

Ismerem én is ezt a jelenséget, csak

1. Engem nem ilyen szellemben neveltek, és pontosan ismerem a határaimat

2. Vettem a fáradságot, és megkerestem a célközönségemet, vagyis sose indulok rá olyanra, aki láthatóan a topmodellekre izgul

3. Elviselem, hogy az ostoba barmok nem tudnak különbséget tenni telt nő és vágósúlyban lévő disznó között.


A többi a te bajod, cimbora.

2017. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
96%

Idézném Hofi Gézát.


"A bunkó az egy szép magyar réteg."Na igen, itt megis mutatkozik.


"Magyarországon az egy főre jutó bunkók száma kettő." Ez is tény az olvasottak alapján.

2017. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
9%

Jaj, de érzékeny a sok dagadt ribizli :D

Amúgy egy rekesz nagyon drága whiskey-t tennék rá, hogy pont ugyanezek a "nők" azok, akik itt minden férfi kérdezőt elküldenek melegebb éghajlatra, csak mert szerencsétlen srácnak önbizalom-hiánya van valami miatt :D

2017. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan "férfiak" miatt, mint a 35-ös kell itthagyni ezt a dzsuvás országot. Dugják meg egymást, haljunk ki magyarok.
2017. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
20%

#36

Ha ennyit elérek a hozzászólásaimmal, hogy néhány dagadt ocsmány nő elhúz innen, már megérte.

2017. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki ismer engem, tök jó.

Várj, akkor te 160 centis, 160 kilós "férfi" vagy, aki bombanőt akar?

Az vagy, mert azt mondom.

És ha tiltakozol, még inkább az vagy.


De könnyű ez.:)

2017. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

#36


A bunkóknál nincsen létszámstopp.Ez Magyarország lakosságára halmozottan igaz.

2017. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
12%

#39

A helyesen írni tudóknál viszont létszámstop van, és van egy rossz hírem: téged nem vettek be abba a klubba, akik le tudják írni helyesen azt a szót, hogy "stop".

Igen, egy p-vel a végén, de tovább nem is tartalak fel, mehetsz Angliába fekete mosogatónak, másra úgysem vagy jó ilyen képességekkel.

2017. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!